Güncel

Efsane film Çığlık geri dönüyor!

90'lı yılların sonlarına doğru beyaz perdeye çıkan ve ilk gösterim tarihinden beri izleyenlerin ağzında bir tat bırakan Çığlık farklı bir şekilde geri dönüyor.

Efsane film Çığlık geri dönüyor!

Komedi film algısını baştan şekillendiren ve Hollywood ile daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde dalga geçen Scream yani Çığlık filmi, 25. yılına özel 4K Ultra HD sürümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. İlk defa 1996 yılında gösterime giren ve o tarihten bu yana 7'den 70 her kitleden kendine izleyici edinen efsane filmin 4K sürümü, tam da kendine yakışacak şekilde 19 Ekimdeki Cadılar Bayramında hayranlarının karşısına çıkacak.

Üstelik yeni sürümde sadece geliştirilmiş görüntüler yer almayacak. Ultra HD sürümde kamera arkası görüntüler, Neve Campbell, Courteney Cox ve David Arquette gibi starlar ve filmin senaristi Kevin Williamson ile yapılmış roportajlar yer alıyor.

Ayrıca bu sürümde oyuncular ve teknik ekiple yapılmış soru cevap etkinliği de bulunuyor. Gelecek yıl vizyona gireceği duyurulan serinin beşinci filmi öncesi, efsaneyi yeniden akıllara getirmek isteyen yapımcılar, bu defa yeni filmden sızıntıların basına sızmasının da önüne geçmek istiyor. Bugüne kadar neredeyse her filmin kendinden önce son derece detaylı sızıntıları basına sızmış, bu nedenle de film beyaz perdede beklenen başarılara ulaşamamıştı. İşte bu yüzden şu ana kadar henüz yeni Çığlık filmi hakkında herhangi biri tarafından yapılmış bir sızıntı söz konusu değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.