Güncel

Efsane geri dönüyor: RoboCop

Bir zamanların en çok izlenen filmi vizyonlara geri dönüyor!


Dünyanın en çok sevilen ve izlenen serileri arasında yer alan RoboCop film serisi tekrardan canlanıyor, efsane geri dönüyor! Yeni filmiyle tekrar vizyonda olacak RoboCop serisi bomba gibi geliyor!

Yaş konusunda büyüklerimiz hatırlar, 87 yılında vizyona giren MGM'in efsane bilim kurgu filmi RoboCop geri geliyor. Uzun zamandır yeni bir film geleceği konusunda internette yer alan haberler önümüzdeki ay tamamen resmiyete kavuşuyor. Hatta yeni RoboCop filmi için ağustos ayında, çekimlere başlanacak. Film, orijinal filmin remake'i, yani yeniden çevrimi olma özelliğini taşıyacak.

1332943987_1.jpg

Yeni filmde RoboCop'a hayat verecek isim Joel Kinnaman olacak. Kinnaman kimdir diye kısaca bakacak olursak, şu sıralar The Killing adında bir dizide oldukça popüler bir karakteri canlandırıyor. Burada tesadüf olan nokta ise Kinnaman'ın RoboCop'un cok buyuk hayranı olması ve neredeyse 15-20 defa izlediğini belirtmiş olması.

*Sony - MGM'in yapımcılığını üstlendiği RoboCop, muhtemelen ağustos 2013'te vizyona girecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.