Güncel

EGM'den "Türkiye'nin Otomobili" paylaşımı!

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabında ekip araçlarına dönüştürülen yerli otomobilin fotoğraflarını paylaştı.

EGM'den "Türkiye'nin Otomobili" paylaşımı!

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabı yerli otomobillerin photoshop kullanılarak hazırlanan ekip araçları resimlerini paylaştı.

EGM'den "Türkiye'nin Otomobili" paylaşımı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), dün tanıtılan Türkiye'nin Otomobili ile ilgili olarak "Kendimize inandığımızda ve kendimize güvendiğimizde aşamayacağımız engel yoktur." paylaşımında bulundu.

EGM'nin resmi Twitter hesabından, tanıtımı gerçekleştirilen SUV ve sedan modeli araçların photoshop kullanılarak hazırlanan ekip araçlarına dönüştürülmüş fotoğrafları paylaşıldı. Fotoğraflarda; "Kendimize inandığımızda ve kendimize güvendiğimizde aşamayacağımız engel yoktur. Türkiye'nin Otomobili hayırlı uğurlu olsun. Halkın huzur ve güveni için kullanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz." İfadelerine yer verildi.

Yorumlar
İbrahim Terlemez
Mükemmel, 4 4 lük. Simdiye kadar en yakışmış ekip arabası.
Cevapla
💠 GakkoCan 💠
Harika göziki Rabbim inşallah tez zamanda seri üretimine geçmeyi nasip eder yerli ve milli olan herseyi desteklememiz gereki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.