Güncel

Elon Musk bu yeni telefona modeline hayran kaldı!

Elon Musk, attığı tweet’le Galaxy S23 Ultra'nın kameralarından etkilendi. İşte o tweet...

Elon Musk bu yeni telefona modeline hayran kaldı!

Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S23 serisini tanıttı. Telefonlar hakkında bilgi ve ilk incelemelerini sizlerle sıcağı sıcağına paylaşmıştık. Selefine kıyasla işlemci dışında çok büyük geliştirmelerin yer almadığı yeni seri, kamera özellikleriyle ise birtakım farklılıklar içeriyor ve bu, Elon Musk’ı da etkilemiş gibi görünüyor.

Milyonlarca gösterim aldı

Marques Brownlee isimli bir twitter kullanıcısı, Galaxy S23 Ultra ile Ay’a 100x zum yaptığı kısa bir tanıtım videosu yayınlamasının ardından Elon Musk’ın dikkatini çekmeyi başarmış. Brownlee, attığı tweet’te, “Kimin ayın 100x fotoğrafını çekmesi gerektiğini bilmiyorum ama Galaxy S23 Ultra'nın sizin için uygun telefon olduğu kesin,” yazarken, Elon Musk da bu tweet’in altına “Wow” şeklinde bir yorum yaptı. Elon Musk’ın bu cevabı şu ana kadar 8.4 milyon gösterim alırken, Brownlee’nin Space Zoom videosu da şimdiye kadar 31 milyonun üzerinde gösterim almış durumda.

Elon Musk'ın Samsung'un son amiral gemisi telefonu veya kameraları hakkında bilgisi olup olmadığından emin değiliz, ancak bu gösteri kendisinden olumlu bir tepki almış durumda. Kuşkusuz Samsung da konudan haberdar. Samsung Mobile US de Elon’ın tweet’ine cevap vererek başarısından duyduğu gururu şu sözlerle ifade etti: "Biliyorum, öyle değil mi?!"

Yorumlar
Murat
Huawei kaç sene önce yaptı 100x yakınlaştırmayı çokda güzell
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.