Güncel

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını Bitcoin yaptı Bitcoin coştu!

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını değiştirdi ve Bitcoin adeta uçtu. İşte detaylar!

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını Bitcoin yaptı Bitcoin coştu!

Dünyanın en önemli iş insanlarından birisi olan Elon Musk, daha önce yapmış olduğu açıklamalar ile pek çok kez gündeme oturdu. Bir zamanlar çocuğuna verdiği ilginç isim ile gündeme gelen Musk, daha sonraki süreçte ilgisini kripto para borsasına kaydırdı. Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamalar ile Bitcoin'in değerine değer katan Musk, sahibi olduğu Tesla'nın Bitcoin ile ödeme almayı kabul etmesi ile de bunu zirveye taşımıştı. Ünlü iş adamının sıradaki hamlesi ise kripto para piyasasını adeta alt üst etti.

Elon Musk Twitter profil fotoğrafını Bitcoin yaptı Bitcoin coştu!

Elon Musk, resmi Twitter hesabının profil fotoğrafında Bitcoin'e yer verince yer yerinden oynadı. Bitcoin 56 bin doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görürken, bahsi geçen kripto paranın yeni rekoru 56.609,14 dolar oldu.

Ünlü iş insanı tüm bu gelişmelerin ardından da durmadı ve Twitter üzerinden açıklamalarına yenilerini ekledi. Musk, "Yalnızca bir günlüğüne." tweetinin ardından "Sadece kalbinizde bir alev başlatmak istedim." ifadesini kullandı.

Elon Musk aynı profil fotoğrafını en son 2018 yılında kullanmıştı ve Twitter tarafından engellenmişti. Twitter, bunun hackerlar tarafından yapıldığını düşünerek hesabı geçici süreliğine askıya almıştı. Şimdi ise bunun bilinçli bir şekilde yapıldığı apaçık ortada. Hatta Musk, manipülasyon yapmakla bile suçlanıyor. Bakalım Bitcoin rekorlarına yenilerini ekleyecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
O ZAMAN YARIN TAVAN
arkadaşlar sakın elona uymayın önce kendisi ve arkasında ne kadar zengin ukala varsa alıyorlar sonra küçük yatırımcıya yukarıdan satıyorlar yani siz kazanamıyorsunuz paranızı kaybediyorsunuz ve aşağıdan satmak zorunda kalıyorsunuz
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Ünlü olmanın bu yanını kullanmayı çok iyi öğrenmişler. Ne ye dokunsa fiyatı tavan yapıyor.
Cevapla
Çetin Yüksel Yazıcı
Bitkoin=karapara aklama,kumar,herhangi bir değeri olmayan kandırmaca sanal para,enayilerin cebindeki son kuruşu da almaya göz diken uluslararası sömürge organizasyonu,sahtekârlık,başkalarının sırtından emeksiz,herhangi bir şey üretmeden insanların sırtından kısa yoldan zengin olmak isteyen vurguncuların kurduğu tuzak,sakın itibar etmeyin,pişman olursunuz,ve de harama ortak olursunuz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.