Teknoloji TV

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video)

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programımızın beşinci bölümünde haftanın teknoloji gündemini değerlendiriyoruz.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video)

Her hafta olduğu gibi bu hafta da teknoloji gündemini Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış programında değerlendiriyoruz. Haftanın teknoloji gündemini değerlendirdiğimiz programda yoğun bir gündem bizleri bekliyor.

Bu haftanın gündeminde Türkiye'deki ikinci el telefon satışlarına gelen düzenleme, Rekabet Kurumu'nun WhatsApp kararı, GeForce Now Türkiye sunucularının açılması ve Dacia Sandero ve Sandero Stepway'in Türkiye'de satışa sunulması gibi konular yer alıyor.

Turkcell ile Teknolojiye Haftalık Bakış #5 (video)

Hem Türkiye hem dünyada birçok teknolojik gelişmenin yaşandığı bu hafta, teknoloji gündemi de yoğundu. Haftanın önemli olaylarını bu videomuzda sizler için değerlendirdik.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Binlerce yerli ve yabancı yayının bulunduğu Turkcell'in Dergilik uygulaması ücretli ve ücretsiz içerikleriyle operatör bağımsız kullanılabiliyor. Dergilik ile ilgili detaylara https://bit.ly/2LZvmJ4 adresinden ulaşabiliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.