Elon Musk yuhalandı!

X veya eski ismiyle Twitter’ın sahibi olan ünlü iş insanı Elon Musk, Valorant turnuvasında yuhalandı. İşte detaylar!

Elon Musk yuhalandı!

X yani Twitter’ın sahibi ve aynı zamanda daTesla ve SpaceX gibi dünya devi şirketlerin CEO'su Elon Musk, hafta sonu gerçekleştirilen Valorant turnuvasına katılmasıyla oyun dünyasının gündemine oturdu. Ancak, Musk'ın bu deneyimi oyunseverler arasında karışık tepkilere neden oldu. Turnuva sırasında ekrana yalnızca 4 saniyeliğine yansıyan Musk, bu kısa süre içinde binlerce oyunsever tarafından yuhalandı. Ayrıca, Twitter üzerinde de birçok espri ve sloganla dolu yorumlar yapıldı.

Elon Musk'ın oyun dünyasına adım atması, özellikle teknoloji meraklıları ve oyunseverler için büyük bir sürpriz olarak geldi. Tesla'nın otomobillerinde bulunan otonom sürüş teknolojisi ve SpaceX'in uzay projeleriyle tanınan Musk, teknoloji alanındaki girişimleriyle adını duyurmuş bir isim olarak biliniyor. Bu nedenle, birçok insan Musk'ı Valorant turnuvasında görmek için büyük bir heyecan yaşadı.

Elon Musk yuhalandı!

Ancak Musk'ın görünümü, yalnızca 4 saniyelik kısa bir anıyla sınırlı kaldı. Ancak buna ragmen Musk’I görenler, bir anda onu yuhalamaya başladı. Bunun temel sebebi ise ünlü ismin Twitter için yapmış olduğu hamleler. Zira pek çok kişi, “Twitter’ı geri getir.” sloganları atarak Musk’a tepki gösterdi.

Twitter ise, olayın ardından yine dolup taştı. Birçok kullanıcı, Elon Musk'ın Valorant turnuvasındaki görüntüsüne dair espri ve şaka içerikli paylaşımlar yaptı. "Musk Modu Aktif", "Musk'ın Oyuna Girişi: İleriye 4 Saniye" gibi sloganlar, Twitter'ın en çok paylaşılan içerikleri arasında yer aldı. Musk'ın kısa görünümü, sosyal medyanın yaratıcı yanını bir kez daha ortaya koydu.