En güzel Berat Kandili mesajları - Page 1


Mübarek Cuma gününe, Berat Kandili mesajları ile başlamak isteyen Müslümanlar, bu mübarek günde en güzel seçeneklere gönderilerinde yer vermek istiyor.

En güzel Berat Kandili mesajları - Page 2

Rahmet ve mağfiret için büyük bir öneme sahip olan Berat Kandili, mesajlar aracılığıyla paylaşımlarda yer alacak. İşte, tövbe ve dua zamanı olarak bilinen bu günde sosyal medya ve SMS'lerde paylaşabileceğiniz birbirinden güzel Cuma ve Berat Kandili mesajları.

En güzel Berat Kandili mesajları - Page 3

Peygamber Efendimiz (SAV), bu gecede Allah’a bol bol ibadet edilmesini, gündüzünde ise oruç tutulmasını tavsiye etmiş ve Yüce Rabbimizin “Bağışlanmak dileyen yok mu, onu bağışlayayım! Rızık isteyen yok mu, ona rızık vereyim! Belâya dûçar olan yok mu, ona afiyet vereyim!” buyurduğunu müjdelemiştir.

En güzel Berat Kandili mesajları - Page 4

Berat Kandilinizi kutluyor, bu gecede yapılan duaların birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insanlık aleminin barış ve huzurla daha aydınlık yarınlara ulaşmasına vesile olmasını diliyorum

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.