En iyi tweet'i atana Los Angeles yolculuğu!

New Girl dizisi için Ford Fiesta, yanında arkadaşıyla birlikte bir kişiyi dizinin Los Angeles’daki çekim setine götürüyor.

En iyi tweet'i atana Los Angeles yolculuğu!

Kadın ve erkek ilişkilerini modern bakış açısı ve genç bir kadroyla ekrana taşıyan New Girl dizisini sunan Ford Fiesta, yanında arkadaşıyla birlikte bir kişiyi dizinin Los Angeles’daki çekim setine götürüyor.

Ford Fiesta, konser ve festivallerin ardından sevenlerinin karşısına şimdi de yepyeni ve çarpıcı bir sürpriz ile çıkıyor. Yurt dışında yayınlandığı ülkelerde büyük beğeni toplayan New Girl Dizisi, ülkemizde de Ford Fiesta tarafından Foxlife ekranlarında her Pazartesi saat 20:15’de yayınlanıyor. New Girl Dizisi erkek arkadaşının aldatması üzerine kötü bir ayrılıktan sonra yeni bir ev aramaya başlayan ve internet üzerinden bulduğu, içinde hiç tanımadığı üç erkeğin yaşadığı çok hoş bir çatı katında yaşamaya başlayan Jess Day’i konu alıyor.

1339662393_01newgirllanding.jpgResmin büyük halini görmek için

Ford Fiesta aynı zamanda düzenlediği yarışma ile dizinin izleyicileri arasından bir kişiyi yanında arkadaşıyla birlikte çekimlerin gerçekleştirildiği Los Angeles 20th Century Fox Stüdyoları’na götürüyor. Şanslı kişinin belirleneceği yarışmayı kazanmak için Ford Türkiye Facebook adresinde bulunan New Girl uygulamasına girerek diziden bir sahnenin bulunduğu videoyu izleyip, “Karakterlerin yerinde olsaydım ne yapardım?” konusunda yerindeolsam hashtag’i ile en iyi tweet’i atmak yeterli.

1339662996_03newgirlapp.jpg

Üç hafta sürecek yarışmada, her hafta jüri tarafından en iyi 4 tweet belirlenecek ve üç haftanın sonunda ise 12 tweet içinden en iyisi seçilecek. En iyi tweet’in sahibi, yanında bir arkadaşıyla beraber Los Angeles’ta sadece özel davetlilerin girebildiği 20th Century Fox stüdyolarında çekilen New Girl dizisinin setine giriş hakkı kazanacak. Talihli ayrıca Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive gibi Melekler Şehri’nin ünlü bölgelerini de gezme şansı bulacak.

4-25 Haziran arasında sürecek uygulamaya, www.facebook.com/FordTurkiye sayfası veya http://bit.ly/FiestaLA adresinden ulaşılıyor.