Güncel

En iyi Windows Phone uygulaması Nokia Lumia 1320 kazandırıyor!

Nokia’dan en iyi Windows Phone uygulamalarına muhteşem hediyeler!


Türkiye’deki mobil uygulama yazılımcılarına ve bu ekosisteme destek vermek amacıyla, yediden yetmişe herkesin katılımına açık olarak düzenlenen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”nda bu yıl Windows Phone uygulamaları çok özel ödüller kazanacak! Nokia sponsorluğunda, Windows Phone uygulamalarına özel ödüllerin dağıtılacağı yarışmada, birinci seçilen Windows Phone uygulamasına Nokia Lumia 1320, ikinciye Nokia Lumia 820, üçüncüye ise Nokia Lumia 625 hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak için, uygulamanızı Windows Phone Store'a yükledikten sonra http://www.indir.com/yarisma bölümündeki formu doldurmanız yeterli. Her katılımcı istediği kadar uygulama ile katılabilecek, ancak finale sadece en yüksek oyu alan uygulama kalacak.

 1393848544_nokia-lumia1320-2.jpg

Yarışmanın son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olarak belirlendi. 18 Nisan’da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu yapılacak ön elemenin sonuçları 30 Nisan 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi 1 Mayıs-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak, 16 -17 Mayıs’ta ise kazananlar belli olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.