Güncel

EpttAVM herkese bedava maske dağıtıyor!

Şu aralar en değerli ve en çok aranan ürünlerden birisi de cerrahi maskeler diyebiliriz. EpttAVM şimdi herkese 5 adet maskeyi bedava dağıtıyor!

EpttAVM herkese bedava maske dağıtıyor!

Koronavirüs salgınının hızla yayılması ve alınan son tedbirler kapsamında artık market, pazaryeri gibi kalabalık ortamlara maskesiz girmek yasaklandı. Bunlara ek olarak toplu taşıma kullananlar da artık maske kullanmak zorundalar.

Maskeleri içerisine alan bu yasaklar sonrası, özellikle tek kullanımlık cerrahi maskelere olan talep de artış gösterdi. Şu aralar tek bir adet maskenin fiyatı 10TL’ye kadar çıkmış durumda. Halbuki salgın öncesinde bu maskelerin tanesi 50 kuruştan satılıyordu. Elbette fiyatların bu kadar artmasında fırsatçıların da önemli bir payı mevcut.

Bu durumu görmezden gelmeyen hükümet önemli bir kampanyaya imza attı. EpttAVM üzerinden paylaşılan notta şu satırlara yer verildi.

EpttAVM herkese bedava maske dağıtıyor!

T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.

Aile üyeleriniz için maske temin etmek isterseniz, aile üyelerine ait bilgileri form üzerinde doldurarak onlara da ücretsiz maske temini sağlayabilirsiniz.

Vatandaşların her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır. Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun. PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.

Dilerseniz siz de maske.epttavm.com adresi üzerinden ücretsiz maskenizin siparişini hemen verebilirsiniz.

Elbette yaşanan yoğunluktan ötürü bu biraz zaman alabilir.

Yorumlar
noname
Ben de istiyorum. İhtiyacım var. Param yok . Alamıyorum.(((
Cevapla
Mehmet Taha Demir
6 adet maske istiyorum
Cevapla
Sükran
Evden cikamiyoruz maske getirir misinI
Cevapla
Lan Kasa Da Papel Yok
Evden çıkamıyorsan zaten maskeye ihtiyacın yok..ne o televizyonuna bulastirmaktan mi korkisin
şükran
5 tane istiyorum
Cevapla
Tahir KOŞAR ÇOK
Çok güzel bir hizmet te bulunuyorzunuz. Ellerinize SAĞLIK
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.