Güncel

Eski adıyla Z1f, Avrupa'daki yeni adıyla Z1S'in çıkış tarihi belirdi!

Sony'nin test canavarı, Xperia ailesinin en ufağı Z1S'in çıkış tarihi belli oldu!


Sony, mobil dünyaya girdiği günden beri iyi bir çıkış yakalamış, bu çıkışı her geçen gün daha fazla yükseklere taşımak için elinden ne geliyorsa yapmayı başarmıştı. En popüler ailelerinden olan Xperia'lar için geliştirdiği donanım ve yazılımlar mobil dünyada kullanıcıların oldukça beğenisini toplamış durumda.

Geçtiğimiz aylarda yapılan performans testlerinde yeni bir canavar yansımıştı objektiflere. Onun adı Z1f idi, Avrupa pazarına Z1s adıyla geleceği duyurulan o telefon için yeni haberler nihayet geldi. Resmi tanıtımının 12 Kasım'da yapılacağı belirtilen telefon için çıkış tarihi gün geçtikçe daha da netlik kazanıyor. 

1384953358_sony-xperia-z1-vs-iphone-5-6.jpg.jpg

Amazon U.K. sitesinde yer alan bilgilere göre Sony Xperia Z1S için yeni bir tarih belirdi. İngiltere merkezli olarak yapılacak etkinliğin tarihi 26 Kasım olarak belirlenmiş durumda. Verilen iddialar doğru çıkarsa Z1s, Xperia serisinin yeni telefonu 4.3 inç büyüklüğünde 720p ekrana sahip olacak. Ayrıca önceden yayınlanan haberler doğrultusunda Snapdragon 800 işlemci, 2 GB RAM ve  20.7 MP'lik kamera telefonun dikkat çeken özellikleri arasında olacak. Fiyatı ve detaylarıyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmayan Z1s kısa bir süre içerisinde mobil dünyanın gündeminde tepe noktalara oturacağa benziyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.