Güncel

Eski Kanada savunma bakanından olay yaratacak uzaylı açıklaması!

Kanada'nın eski Savunma Bakanı Paul Hellyer, uzaylılarla ilgili bomba etkisi yaratacak bir açıklama yaptı.


Uzun yıllardır tartışılan uzaylılar konusunda eski Kanada Savunma Bakanı görevinde bulunan Paul Hellyer ilginç bir açıklamada bulundu. 1963-67 arasında Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Paul Hellyer, geçmişte de uzaylılar konusunda açıklamalarda bulunmuş hatta 60’lı yıllarda uzaylılarla iletişime geçildiğini itiraf etmişti.

Paul Hellyer, o dönemki hükümetlerin uzaylıların temasını örtbas etmek için trilyonlarca dolar harcadığını açıkladı. Paul Hellyer, Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi ve Dünya’nın gidişatı konusunda bizi uyardı ve bize yardım teklif etti. Biz de buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve önce ateş açıp sonra soru sorma taktiğini izledik. dedi.

1511780977_fft16mf10316610.jpeg

Soğuk Savaş döneminde uzaylılarla temasa girdiklerini söyleyen Paul Hellyer, 1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı. dedi. Paul Hellyer, uzaylıların farklı yıldız sistemlerinden geldiğini söylerken, Bunlar Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar. dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.