Güncel

Eski telefonunu getir, yenisini götür!

KVK'dan büyük indirim, akıllı telefonlarda inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor!


Geçtiğimiz günlerde mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe Türkiye' nin lider firması KVK Teknoloji Ürünleri ve Ticaret A.Ş., önemli bir kampanyaya imza attı. KVK bildiğiniz üzere, tüm Türkiye' de 3500' lere ulaşan satış noktalarıyla en yaygın cep telefonu satış ağını oluşturmaktadır.

Nokia, HTC, Blackberry, Huawei, ZTE, Viewsonic, iphone gibi dünyanın önde gelen cep telefonları, tabletleri ve aksesuarlarının satışını gerçekleştiren firma kampanyayı da yine bu telefonlar için düzenledi. Kampanya kapsamında Blackberry, Huawei, HTC ve ViewSonic markalı eski akıllı telefonunu getiren kullanıcılara yeni akıllı telefonlar 200 TL'ye varan indirimlerle satışa sunulacak.

1348902242_egagkvksayftrkcfv4.jpg

Ayrıca KVK, düzenlediği bu kampanyaya binaen telefon alan kullanıcılar İÇİN çeşitli ayrıcalıklar sunarak çekiciliği daha da arttırmış durumda. Bu ayrıcalıklardan faydalanıp telefon alan kullanıcılar bir yıl boyunca, 24 saat içerisinde servis güvencesi sağlayan “Jet Servis”,  garanti harici kazalara karşı telefonun ücretsiz tamir edilmesini sağlayan “Kaza Güvencesi” de edinmiş olacak.

Onun haricinde yine KVK, kullanıcılarına  'Anti Hırsız', 'Mobil Güvenlik'Uzaktan Servis”,  5GB ücretsiz “KVK Bulut” ve daha birçok uygulamanın yer aldığı “KVK Market”i ücretsiz olarak sunacak. KVK'nın bu birbirinden müthiş kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz fakat elinizi çabuk tutmalısınız çünkü kampanya 31 Ekim 2012 tarihinde sona eriyor.

Yorumlar
maho
bir iphone getirene bir kazik bedava
Cevapla
hanifi
bu nasıl kampanya zırvalik yapmayın yaw Teknolojioku: Biz yapmıyoruz, KVK yapıyor!
Cevapla
hanifi
bende zaten ona dedim size değil ki! siz niye alınıyorsunuz? ha ha ha kampanya yi yapan belli.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.