Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları hızla artıyor!

Kripto tokenin yükseliş geleceğinin yenilenmiş güvencesi, IntoTheBlock tarafından paylaşılan verilere göre, Ethereum balinalarını birikim moduna itti.

Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları hızla artıyor!

Kripto para sektöründe piyasa değeri bakımından ikinci en büyük varlık olan Ethereum ( ETH ), son zamanlardaki düşüş fırtınası tarafından yıkıldıktan sonra endüstrinin bir bütün olarak ayağa kalkmaya başlamasıyla muazzam ilerleme kaydediyor.

Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları hızla artıyor!

19 Temmuz'da edinilen CoinMarketCap verilerine göre Ethereum yakın zamanda 1.500 doları aştı, değerini bir haftada %45'in üzerinde artırdı ve varlıklı kripto yatırımcılarının güvenini yeniden canlandırdı.

Kripto tokenin yükseliş geleceğinin yenilenmiş güvencesi, 18 Temmuz'da AI destekli kripto piyasası analitik firması IntoTheBlock tarafından paylaşılan bir grafikte gösterildiği gibi, Ethereum balinalarını birikim moduna itti.

Ethereum fiyatı 1.500 doların üzerine çıkarırken Ethereum balinaları hızla artıyor! - Resim : 1

Fiyata karşı balinalar arasındaki Ethereum tarihsel konsantrasyonu. Kaynak: IntoTheBlock

Grafikte görüldüğü gibi, Haziran ortasından sonuna kadar daha yavaş bir birikim döneminden sonra, balinaların ETH biriktirme faaliyeti güçlü bir şekilde yükseldi ve toplam token varlıklarının %22,41'ine ulaştı, piyasa duyarlılığını iyileştirdi ve fiyatını 1,500$'a yükseltti.

Ethereum Birleştirme zamanlama etkisi

Ethereum Merge'in Eylül ayının ikinci yarısı için geçici olarak planlandığına dair son haberlerden olumlu bir şekilde etkilenen merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatı, sadece bir haftada %45'ten fazla büyüyerek 1.500 doları aştı.

Bu arada, 53 fintech uzmanından oluşan bir panel de Ethereum'un gelecekteki fiyatı konusunda yükselişe geçti ve %78'i kesin olmak üzere 2022'nin sonunda 1.711 dolara, 2025'in sonunda 5.739 dolara ve 2030'un sonunda 14,412 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Birleşmenin fiyat artışı üzerinde olumlu bir etkisi olacağını söyledi.

Durum böyleyken, Ethereum şu anda CoinMarketCap verilerine göre gün içinde %5,28 ve önceki yedi gün boyunca %45,39 kazanç olan 1,559 dolardan işlem görüyordu ve son olarak az önce kontrol ettiğimizde göre 1600 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.