Güncel

Evdeki emeğin kazanca dönüşümü

Türkiye’deki iş gücüne doğrudan katılamayan ev hanımlarının ürettiklerini internet ortamında tanıtması ve pazarlaması amacıyla site kuruldu.

Evdeki emeğin kazanca dönüşümü

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak ortaya çıkan ve daha sonra Türkiye’deki iş gücüne doğrudan katılamayan ev hanımlarının ürettiklerini internet ortamında tanıtması ve pazarlaması amacıyla kurulan www.kadincasanat.com internet sitesi kendi blog sayfasında el emeği ve göz nuru sanat eserlerinin yapılışı hakkında da bilgi ve eğitimler vermektedir.

Ülkemizde evlerinde birçok alanında çok güzel ve farklı serler yapan yüzlerce keşfedilmemiş sanatçı bulunmaktadır. Kadınca Sanat internet sitesi, el emeği göz nuru ürünlerini kendilerine uygun bir pazar bulamadıkları için evlerinde saklamak zorunda kalan veya sadece çevresiyle kısıtlı bir alanla paylaşan kadınlarımızın ürettiklerini pazarlaması ve onlara ekonomik destek sağlamak amacıyla yola çıkmıştır.

1366615821_sanat.jpg

Kadınca Sanat sitesinin amacı; el sanatı meraklılarının yollarının kesişeceği bir platform yaratmak ve üyelerimize kolaylıkla alış-veriş yapabilecekleri dükkânların anahtarlarını teslim etmektir. Böylece, el sanatları ile uğraşan ve becerilerini kazanca çevirmek isteyen seçkin bir kitlenin Kadınca Sanat internet sitesinde bir araya gelmesi sağlanmış olacaktır. Kadınca Sanat, geniş ürün yelpazesi ve aynı dili konuşan kullanıcı kitlesi ile başarı hikâyeleri yaratmaya aday bir internet sitesidir. Kullanıcılarına etkili bir pazarlamacı, etkin bir satıcı, başarılı bir patron olma fırsatı sunacak olan Kadınca Sanat web sitesi, el sanatı tutkunlarının ilk adresi olmayı hedeflenmektedir.

Kadınca Sanat internet sitesinde sadece el yapımı ürünlerin satış ve listelenebilme işlemi yapılmakta olup, el ürünü olmayan fabrikasyon ürünlere yer verilmemektedir. Kadınca Sanat internet sitesinde, bir dükkan sahibi olmak ücretsiz, kolay ve çok hızlıdır. Her kullanıcı kendi dükkânına sadece bir dakika içerisinde sahip olabilir ve anında kendi vitrinini yaratabilir.

Son olarak, www.kadincasanat.com internet sitesinde bir dükkanınız varsa, başarı hikayeniz başlıyor demektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.