Güncel

Exxen abonelik fiyatı açıklandı beklenenden çok daha ucuz

1 Ocak'ta yayın hayatına başlayacak olan Exxen için abonelik fiyatı sonunda açıklandı. Exxen'in aylık abonelik ücreti sanılanın aksine çok daha ucuz olacak.

Exxen abonelik fiyatı açıklandı beklenenden çok daha ucuz

Acun Ilıcalı'nın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Exxen nihayet yayın hayatına başlıyor. Bir süredir Exxen'e özel içeriklere ait tanıtım videoları zaten sosyal medyada dönüyordu. Exxen'in yayın hayatına başlamasına 2 gün kala servisin abonelik fiyatı da belli oldu.

Şimdiye kadar Exxen'in aylık abonelik ücreti ile ilgili pek çok iddia ortaya atılmıştı. Bu iddialardan bir tanesi de abonelik ücretinin 2 farklı paketle kullanıcılara sunulacağına yönelikti. Paketlerin bir tanesinde aynı TV programlarında olduğu gibi reklamlar yer alacaktı ve üyelik ücreti de 7.99 TL olacaktı. Diğer pakette ise reklamlar bulunmayacaktı ve 20 TL civarında bir etiketle gelecekti.

Exxen abonelik fiyatı açıklandı beklenenden çok daha ucuz - Resim : 1

Exxen abonelik fiyatı açıklandı beklenenden çok daha ucuz

Fakat bu iddiaların hepsi asılsız çıktı. Acun'un dijital içerik platformu Exxen'in fiyatı aylık 9.90 TL olarak açıklandı.

Düz hesapla Exxen'in aylık abonelik ücretinin 10 TL olacağını söyleyebiliriz. Bu fiyat hali hazırda pek çok platforma göre daha uygun bir etikete sahip.

Açık konuşmak gerekirse bu devirde 10TL'ye alabileceğimiz şeylerin sayısı hayli sınırlı. Yani Exxen'in fiyatının neresinden bakarsanız bakın uygun olduğu söyleyebilir.

Elbette buradan izleyicilerin kanaldan ne bekledikleri de önemli. Çünkü Exxen Netflix tarzı bir içerik yelpazesine sahip değil. Ayrıca oluşturulan orijinal içeriklerin pek çoğunda da YouTuber dediğimiz kitle ön planda. Bu kitlenin seveni ise genel olarak çocuklar. Bakalım Exxen 10 TL'lik fiyatı ile beklenen başarıya ulaşabilecek mi? 

Peki sizin düşünceniz nedir? İçerikler göz önüne alındığında Exxen'e abone olmayı düşünür müsünüz?

Yorumlar
Metin
Neresi ucuz fiyat kazık
Cevapla
metin
exxen beş para etmez exxen o fiyatları hak etmiyor netflix en iyisi 2 senedir aboneyim
Cevapla
murat
acun sabahtan akşama kadar ailenle birlikte seyredersin 100 lerce kanal var modamı takip edeceğiz yoksa yemek pişirmeyimi öğreneceğiz bol seyirler aleme hayırlı olsun
Cevapla
Poyraz
Hiç bir gereği olmayan sömürü platformu.
Cevapla
💫Star Gakko💫
Lokum kimi fiyatlar vallah yerli platformu desteklim..
Cevapla
Daek
katılıyorum
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.