Samsung'un sitesinde 6 Ocak tarihli bir davetiye yayınladı!

Samsung'un resmi internet adresinde yayınlanan gizemli davetiyenin ne ile ilgili olduğu ortaya çıktı.

Samsung'un sitesinde 6 Ocak tarihli bir davetiye yayınladı!

Ortaya çıkan bilgilere göre, Samsung dünya çapında resmi internet sitesinin anasayfasında 6 Ocak tarihli bir davetiye yayınlıyor. Davetiye görenlerin akıllarına ise ilk başta "Galaxy S21 ailesinin tanıtım tarihi mi?" sorusu geliyor. 

Ancak, Samsung'un ABD anasayfasını görüntülediğimizde davetiye ile ilgili daha fazla bilgi sahibi oluyoruz ve davetiyenin Galaxy S21 ile ilgili olmadığı ortaya çıkıyor. 

Samsung'un sitesinde 6 Ocak tarihli bir davetiye yayınladı!

Samsung'un internet sitesinin ana sayfasında paylaştığı 6 Ocak "İlk Bakış" etkinliği akıllara Galaxy S21'in tanıtım tarihiyle ilgisi olup olmadığını getirdi. Ancak Samsung'un ABD anasayfasına bakıldığında etkinliğin CES duyurularıyla ilgili olduğu ve akıllı telefonlarla hiçbir alakası olmadığı ortaya çıkıyor. 

6 Ocak etkinliğinin, Samsung'un bu yıl CES'te duyurmayı planladığı ürünle alakalı bilgi paylaşılacağı düşünülüyor. Samsung normalde CES'te ev ve eğlence temalı ürünlerini duyuruyor. Bunlar da hesaba katıldığında Samsung'un bu gizemli 6 Ocak etkinliğinin, buzdolapları, TV'ler ve diğer ev aletleri gibi ürünler hakkında olması bekleniyor. Ayrıca şunu da belirtelim Samsung uzun yıllardır CES açılış konuşması için zaman ayırıyor. Ancak bugüne kadar açılış konuşmasında amiral gemisi akıllı telefonları hakkında hiçbir açıklama yapmadı. 

Samsung'un sitesinde 6 Ocak tarihli bir davetiye yayınladı! - Resim : 1

Samsung bir sürpriz yapmaya karar vermediği sürece Galaxy S21 ailesinin tanıtım tarihini beklemekten başka çaremiz kalmıyor. Şirketin yeni serisin tanıtım tarihi büyük bir kesim tarafından merakla bekleniyor.