Güncel

Exxen platformundan sevindiren haber!

Exxen platformu sevindirici bir haber ile gündeme geldi. Acun Ilıcalı'dan kullanıcılara jest de gelecek. Detayları aktarıyoruz.

Exxen platformundan sevindiren haber!

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformu olduğunu hepimiz biliyoruz. Platformun her geçen gün kullanıcı sayısı da artmaya devam ediyor. 

Bu alanda önemli rakipleri de bulunan Exxen, güzel bir haber ile gündeme geldi. Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı geçenlerde UEFA Şampiyonlar ligi, UEFA Avrupa ligi ve UEFA Avrupa Konferans ligi maçlarının yayın haklarını almıştı. Uygun fiyat ile yayınlamayı düşünen platform, bu sayede hem yeni kullanıcı çekmiş olacak hemde maçları izlemeyi seven kullanıcılara ekonomik bir seçenek sunmuş olacak.

Kullanıcılara ayrıca "Maçlar için büyük delilik yapacağım" diyen Acun Ilıcalı, Hürriyet'ten Orkun Ün ile bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda fiyat ile alakalı bilgi de veren Acun Ilıcalı fanatik kullanıcıların gönlünde taht kurabilir. Soru-Cevap şeklinde gerçekleşen röportajı sizler için sunuyoruz.

Exxen UEFA maçlarını yayınlayacak

  • Orkun Ün: Exxen nasıl gidiyor?

Acun Ilıcalı: Büyük hayallerle başladık Exxen’e ve hayalleri büyütmeye devam ediyoruz. 1 milyon aboneye dayandık. Çok mutluluk verici bir sayı bu.

  • Orkun Ün: Hedef Netflix’i geçmek mi?

Acun Ilıcalı: Netflix bizim dostumuz. Aramızda tatlı bir rekabet var. Geçersek mutlu oluruz. Birincilik, ikincilik fark etmez.

  • Orkun Ün: UEFA maçları artık Exxen’de yayınlanacak. Nasıl bir stratejiniz var?

Acun Ilıcalı: Maçlarda büyük delilik yapacağım. Bize futbol maçlarının maliyeti yıllık 30 milyon Euro’dan fazla olacak. Fiyatları çok uygun yaparak herkesin Exxen seyretmesini sağlayacağım. Aylık 25 TL’den başlayan fiyatlarla maç seyredilebilecek. Çok kazandığım zaman değil, daha çok insan seyrettiği zaman mutlu olan biriyim.

Sizler Exxen'in atmış olduğu bu adımı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorumlar
misafir
helal olsun acun hic degismedin 2000 lerde nasilsan onca yukselis maddi kazanclarin ksiiligini bozmadi yolun acik olsun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.