Güncel

Facebook’a bir yenilik daha geliyor!

Facebook'un test aşamasında olan yeniliği kullanıcılara diledikleri sayfalardan durum güncellemesi yapmalarına olanak sağlayacak.

Facebook’a bir yenilik daha geliyor!

Android telefonları için yeni bir ana ekran hazırlığında olan Facebook, masaüstü sürümü için yeni bir düğe daha hazırlıyor. Profil bağlantılarında ortaya çıkan yeni bölüm tıklandığında kullanıcılara “Ne hissediyorsun?” sorusunu yöneltmekte.  Şu an için tüm sınırlı sayıda kullanıcılarda ortaya çıkan yeni gelişmenin kısa süre içerisinde tüm kullanıcılarda yer alması bekleniyor.
1364798765_1.jpg

Söz konusu yeni bölüm sayesinde Facebook kullanıcısı, hangi sayfada olursa olsun dilediği an durum güncellemesi yapabilecek. Henüz test aşamasında olan yeniliğin tam olarak ne zaman resmiyet kazanacağı net değil.

Yenilik için kullanılan ikonun Twitter’daki tweet yaz sekmesine oldukça benzediği dikkatlerden kaçmıyor. Facebook’un daha önce de bazı yeniliklerde Twitter’dan esinlendiğine şahit olmuştuk.

Yorumlar
talha
o değil de geçen hafta facebook htc işbirligiyle yeni bir telefon yapacakti bu duyurulacakti
Cevapla
facebook twitterın yerini mi almaya çalışıyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.