Güncel

Facebook'a Paper dopingi geliyor

Paper ile Facebook, daha keyifli olacak.

Facebook'a Paper dopingi geliyor

Dev sosyal ağ Facebook, kullanıcılarına daha iyi deneyimler sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Şirket şimdi de Paper adlı yeni bir içerik üzerinde çalışıyor. Bir blog gibi görünen Paper uygulaması, gelişmeleri zaman tünelinizde daha pratik ve canlı bir tasarımla size sunacak.

Paper’ın, kullanımı da oldukça kolay. Basit bir arayüze sahip uygulama, paylaşılan haber ve gelişmeleri dikey ve yatay kaydırarak hızlıca gözden geçirmenize olanak tanıyacak. Bu uygulama ile tek bir dokunuş ile fotoğrafları tam ekran yapabileceksiniz. Uygulama sayesinde tam ekran yaptığınız sayfanın tuşları ortadan kalkıyor ve durum güncellemelerini, fotoğraflar, haberler gibi paylaşımları tam ekran keyfiyle izliyorsunuz.

1391169958_facebook-paper-for-ios.jpg

Paper ekibi bu tasarımı hazırlamak için tam 9 ay uğraştı. Facebook'un, Creative Labs birimiyle birlikte hazırladığı ilk uygulama Paper ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi planlıyor.  Eski popülaritesini kaybeden Facebook, Paper sayesinde tekrar ilgiyi arttırmayı planlıyor.

İlk olarak 3 Şubat tarihinde ABD’de App Store üzerinden iOS kullanıcılarına sunulacak olan Paper, ilk zamanlar reklam içermeyecek. Sonraki sayfalarımızda içeriğe ait görüntüleri inceleyebilirsiniz.


1391170181_facebook-paper-for-ios-1.jpg
1391170193_facebook-paper-for-ios-2.jpg
1391170199_facebook-paper-for-ios-3.jpg
1391170206_facebook-paper-for-ios-4.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.