Güncel

Facebook'ta işlediği suçun resmini paylaştı

polis arabasının benzinini hortumladığı gerekçesiyle kömür madencisi 20 yaşındaki Kentuckygöz altına alındı.

Facebook'ta işlediği suçun resmini paylaştı

Kesin olan bir şey var ise Facebook kullanmak için akıllı olmak gerekmediği. İddialara göre bir polis arabasının benzinini hortumladığı gerekçesiyle kömür madencisi 20 yaşındaki Kentucky göz altına alındı. Haberlere göre Kentucky, polis aracındaki benzini çaldıktan sonra suçu işlediği anın görüntülerini Facebook sosyal ağ sitesinde paylaştı.

1334907646_facebooksuc.jpg

Resimde gördüğünüz gibi bir eliyle benzini çalarken diğer eliyle de saygısızca harekette bulunarak kameraya poz vermiş. Kameraya görüntüyü alan kişi de başka akıllı bir insan değil suçlunun kendi kız arkadaşı Joan Sandlin tarafından gerçekleştirildi.

Bu görüntüyü Facebook'ta paylaştıktan sonra tutuklanan Kentucky, bunun sadece şaka olduğunu 1 Mart günü kız arkadaşı ile sıkılıp böyle bir şey yaptıklarını resim çekilirken polisinde orda olduğunu aslında çalmadığını söylese de geceyi hapiste geçirmekten kurtulamadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.