Güncel

Facebook'tan bir yenilik daha!

Popüler sosyal paylaşım sitesi mobil uygulamasını geliştiriyor.

Facebook'tan bir yenilik daha!

Dünyaca ünlü Facebook paylaşım sitesi insanların birbiriyle etkileşimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Facebook'un son günlerde değişiklik haberleri yeniden duyulmaya başladı. Bir süredir eski seyrini devam ettiren sitede geçtiğimiz günlerde oyun alanında yenilik yapılacağını duymuştuk. Özellikle oyunlarda kapsamlı bir çalışma üzerinde olduklarını ve kullanıcıları şaşırtacaklarını belirten Facebook şimdi ise mobil uygulamalara yeni bir özellik geliyor.

Yakındaki arkadaşlarını bul olarak tanıtılan sistem konum belirten arkadaşlarınızdan size yakın olanları buluyor. iOS, Android ve Facebook'un mobil uygulama sitesinde çalışır hale gelen uygulama gün içinde tam olarak aktive edilecek. Görünen o ki Facebook bu alanda yerini kimseye kaptırmayacak ve yeni gelişmelerle bizi şaşırtmaya devam edecek.

1340639452_facebook-2.jpg

Henüz resmi olarak açıklanmayan özellik bazı cihazlarda güncelleştirilmemiş olabilir. Ryan Patterson tarafından yapılan uygulamanın arkadaşlarınızı telefonla aramanıza bile gerek kalmayacak. Arkadaşlarını bul özelliğini buradaki linkten deneyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.