Güncel

Faturalarınızı anlık olarak hızlı bir şekilde öğrenmek ister misiniz?

Faturalarınız artık tamamen sizin kontrolünüzde!

Faturalarınızı anlık olarak hızlı bir şekilde öğrenmek ister misiniz?

Turkcell'liler artık cep telefonu kullanım bilgilerini hiç gecikme olmadan en güncel haliyle takip edebiliyor. Türkiye’de bir ilk olan bu özellik sayesinde, konuşma ve mesajlaşma paketleriyle ilgili bilgileri anlık olarak almak mümkün. 

Türkiye’nin öncü GSM şirketlerinden Turkcell, paket kalanı ve fatura tutarı hakkındaki bilgilendirme teknolojisini anında erişim özelliği ile yeniledi. Türkiye’de ilk kez Turkcell’liler, kullanım bilgilerini 6-12 saat gecikme olmadan en güncel haliyle takip edebilecek.

Turkcell'in tüm bireysel faturalı tarifelerinde geçerli olan bu yenilik, faturaların kontrol altında tutulabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Turkcell müşterileri, konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerindeki kullanımlarını anında öğrenerek fatura sürprizlerini engelleyebiliyor. 

1387891184_kizzzzzzz.jpg

Akıllı Fatura nedir?

Akıllı Fatura Kampanyası ile artık faturalı olmanın tam zamanı çünkü Akıllı fatura ile faturalar artık sözünüzden çıkmıyor! Sahip olduğunuz dakika, SMS veya internet paketleri bitince veya bu paketlere dâhil olmayan ücretli bir kullanım yapmayı denediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliği devreye giriyor; kullanımınızı durduruyor ve sizi bilgilendiriyor. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edebiliyorsunuz. Böylece fatura tutarınız tamamen kontrolünüzde oluyor. 

Paket Kalan nedir?

Paket Kalan hizmetiyle paketlerinizden ne kadar kaldığını güncel sonuçlarla hemen ve ücretsiz öğrenmek mümkün. Yurt içi tüm konuşma ve mesajlaşma paketlerinizin yüzde 80’ine ulaştığınızda ve paketinizi bitirdiğinizde, Turkcell anında kısa mesajla sizi bilgilendiriyor. İnternet paketlerinin yüzde 80’ine ulaştığınızda ve paketinizi bitirdiğinizde yapılan bilgilendirmelerde ise en fazla 1 saatlik gecikme olabiliyor.

Ayrıca siz de dilediğiniz zaman, paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp ve ulaştığınız fatura tutarını KONTROL yazıp diğer tüm işlemlerinizi yapabildiğiniz tek numaramız olan 2222’ye göndererek ücretsiz olarak sorgulayabiliyorsunuz. Telefon ekranına *159# yazıp arama yaparsanız Paket Kalan bilgileriniz size mesaj olarak gönderiliyor. Böylece kullanımlarınızı en güncel haliyle öğreniyor ve dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. 

Fatura Kontrol Nedir?

Fatura Kontrol servisi ile 25 TL, 35 TL, 50 TL, 75 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL ve 250 TL’lik fatura tutarlarından birine ücretsiz kayıt olarak, fatura dönemleri içinde seçtiğiniz fatura tutarına ulaştığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Kullanım bilgilerine anında erişim teknolojisi sayesinde, bu bilgilendirme mesajlarını tam zamanında alırsınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.