Finans uzmanı: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu bekleyin!

Finans uzmanı F. Grummes, bir yıl içinde bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu bekleyin, diyor.

Finans uzmanı:  Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu bekleyin!

Yatırım danışmanlığı firması Midas Touch Consulting'in genel müdürü Florian Grummes, Bitcoin'in ( BTC ) son zamanlardaki küçük kazanımlarına rağmen, varlığın bir sonraki boğa koşusunun daha uzun süreceğine inanıyor.

Finans uzmanı: Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu bekleyin!

23 Temmuz'da Kitco News ile yaptığı röportajda konuşan Grummes, bir sonraki rallinin Mayıs 2024 için planlanan Bitcoin halving etkinliğinden altı ila 12 ay önce gerçekleşeceğini öne sürdü. 

Bununla birlikte, profesyonel yatırımcıya göre, mevcut piyasa hissi, Bitcoin'in yaz aylarında bir "yardım rallisi" için hazır olabileceğini ve kripto kışının bitmekten çok uzak olduğunu vurgularken muhtemelen 35.000 $ 'a ulaşabileceğini gösteriyor. Grummes, konu ile ilgili şu ifadelere yer verdi;

“Daha geniş bağlamda, Bitcoin söz konusu olduğunda kripto kışında olduğumuzu düşünüyorum ve genellikle bu kriptolar biraz zaman alıyor. Muhtemelen Mayıs 2024'te gerçekleşmesi beklenen bir sonraki Bitcoin yarılanmasına kadar beklememiz gerekecek. Yani bundan yaklaşık iki yıl sonra olacak. Bence gerçekçi olarak, bu pazarın yeni ve büyük bir boğa piyasasına gerçekten hazır hale gelmesi en az altı ila 12 ay daha alacak. Kolayca 25.000 $, hatta 35.000 $ 'a yükselebilir”

Finans uzmanı:  Bir sonraki Bitcoin boğa koşusunu bekleyin! - Resim : 1

Bitcoin Kurtarma modunda

Grummes ayrıca, mevcut Bitcoin fiyat hareketine dayanarak, kriptonun borsa ile bağlantılı olarak bir toparlanma modunda olduğunu ve yatırımcıların yukarı ve aşağı yönde sürprizler beklemesi gerektiğine dikkat çekti.

Uzun vadede, kurumların artan benimsenmesi ve girişinin bir sonraki boğa koşusunu destekleyeceğini belirterek Bitcoin için yükseliş eğilimini dile getirdi, ancak bunların hepsi Federal Rezerv'in enflasyonu ele almasına bağlı. Daha önce, yatırımcı 100.000 $'ı Bitcoin'in 2022 Q1'e kadar bir sonraki ideal rekoru olarak belirtmişti.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.