Güncel

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu

Football Manager 2020 Mobile Google Play Store ve App Store‘da 59.99 TL ile satışa sunuldu.

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu

Dünyanın en sevilen ve en çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 bugün itibari ile satışa sunuldu.

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu

Merakla beklenen ve en sevilen futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 Mobile versiyonu sonunda satışa sunuldu. Her yıl yayınlanan oyunun geliştiricisi SEGA, FM'in yeni versiyonu Andorid ve iOS cihazlardan oynanabilecek. Satın almak isteyen kullanıcılar ise ücret olarak 59.99 TL ödeyecek.

Bilgisayar versiyonunda yer alan menajerlik özelliklerinin bir kısmı, Football Manager Mobile versiyonunda da yer aldı. Ayrıca oyundaki oynanabilir lig sayısında artış oldu. Yunanistan ve Danimarka ligleri, oynanabilir ligler listesine ilave edildi.

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu - Resim : 1

Ayrıca genç takım çalışmalarının bulunduğu bölümde de yenilikler gerçekleşti. Yeni versiyon ile gençlerin gelişmesi için onlarla iletişim kurulabilecek, hatta dilerseniz takımdaki yaşlı oyuncuları genç oyuncularla birlikte çalıştırabileceksiniz. Maç öncesinde, devre arasında, maç sonunda ve gazetecilere yapılan açıklamalarda daha fazla seçenek bulunduğunu görüyoruz.

Football Manager 2020 Mobile satışa sunuldu - Resim : 2

Gol, ofsayt, sarı ve kırmızı kart gösteriminde şık bir tasarımın bizleri beklediği oyunda yine maç ekranı 2 boyutlu olarak bizleri bekliyor olacak. Grafiklerin daha iyi bir hale getirildiği dikkatimizi çekerken, birçok oyuncuya ait fotoğrafın oyuna eklendiğini görmekte olduğumuzu ayrıca belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.