Güncel

Formula 1, iki ticari marka başvurusuyla meta veri deposuna katıldı!

Formula 1, Las Vegas devresi için iki ticari marka başvurusuyla meta veri deposuna katıldı!

Formula 1, iki ticari marka başvurusuyla meta veri deposuna katıldı!

Formula 1 (F1), Kasım 2023'te yapılması planlanan Las Vegas Grand Prix'si öncesinde, takas edilemeyen jetonlara ( NFT'ler ) ve ticari marka başvurularının bulunduğu meta veri deposu alanına giriş yaptı.

Formula 1, iki ticari marka başvurusuyla meta veri deposuna katıldı!

Formula 1 (F1), 23 Ağustos'ta Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisine (USPTO) devre için iki ticari marka başvurusunda bulundu. 

Başvuru, lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından 29 Ağustos'ta bir tweet'te açıklandı ve diğerlerinin yanı sıra NFT'leri, kripto para birimlerini , sigorta ve finansal hizmetleri, sanal kıyafetleri ve spor malzemelerini, döviz ticaretini ve sanal para birimi hizmetlerini kapsayacak.

F1'in NFT'lerle ilgisi 

Ticari marka başvurularının Formula 1'in NFT alanıyla ortak katılımını işaret ettiğini belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, platformdaki bireysel ekiplerin kripto ile ilgili kuruluşlarla mevcut ortaklıkları vardır. Özellikle Red Bull gibi bazı takımların kripto sektöründen sponsorları var.

Bu arada son dönemde NFT ticareti de kripto para sektöründe olduğu gibi durgun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.