Güncel

Foxconn'dan şok açıklama!

CEO'dan Samsung'u çok kızdıracak sözler!

Foxconn'dan şok açıklama!

Dünyanın en iyi donanım üreticilerinden Foxconn son zamanlarda üreticilik yaptığı ve ortaklık anlaşmasını sürdürdüğü dev markalarla tanınan oldukça popüler firmalar arasında yer alıyor.

Özellikle son yıllarda dünyanın en değerli firması Apple ile olan anlaşması, firmanın namına nam kattı diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde şirketin CEO'sundan çarpıcı sözler geldi. CEO, Terry Gou yatırım yapacak kişilere seslenerek donanım üreticiliğini yaptığı ve ortaklığını sürdürdüğü Apple'ın yeni nesil iPhone'unu öne çıkararak, Samsung'un Galaxy S3'ü almaları için daha çok erken olduğunu söyledi.

1340447993_samsung-galaxy-s3-vs-iphone-5-6.jpg
Geçtiğimiz günlerde
China Times'da yer alan habere göre CEO, Hon Hai'nin pazarlama ve üretim gücü ile Sharp'ın teknolojileri sayesinde Apple'ın, Samsung'un önüne geçeceğini iddia etti. Daha henüz hiçbir kesinliği olmayan iPhone 5 hakkında bu kadar iddialı konuşan CEO'nun yaptığı konuşma hamle bakımından düşünüldüğünde, aslında oldukça akıllı bir hamle olarak karşımıza çıkıyor.

CEO'nun sözleri üzerine şöyle bir düşünecek olursak, Apple'ın önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen yeni nesil iPhone'nunu Foxconn'un CEO'sunun donanım üreticisi kimliğiyle görmüş olma ihtimali oldukça yüksek bir ihtimal. Önümüzdeki günlerde bu iddiaların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini hep birlikte göreceğiz!Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.