Güncel

Fuse Network, Web3 ödeme ağını başlattı! Eee ne olmuş yani?

Fuse Network, kripto kabulünü desteklemek için Web3 ödeme ağını başlattı!

Fuse Network, Web3 ödeme ağını başlattı! Eee ne olmuş yani?

Fuse Network, diğerleri kadar kripto veya teknoloji meraklısı olmayan işletmelerin kullanıcı dostu, hızlı ve güvenli bir blockchain destekli deneyim sunmasına yardımcı olmak için, ana akım şirket benimsemesine göre uyarlanmış bir ödeme ağı tanıttı.

Fuse Network, Web3 ödeme ağını başlattı! Eee ne olmuş yani?

Bir basın açıklamasına göre, 7 Şubat'ta, Web3 ödemelerinin ana akım olarak benimsenmesi için en iş dostu blok zinciri ortamı olmayı amaçlayan Fuse, kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenme yolunda karşılaştığı engelleri ele almak için Fuse 2.0'ın piyasaya sürdü.

Özellikle Fuse 2.0, Web3'te yeni Hizmet olarak Yazılım (SaaS) iş modellerini güvenli bir şekilde açmak için mobil cihazlarla uyumlu bir teknolojik yığın sağlar.

Dijital ödeme raylarının her gün milyarlarca işlemin tamamlanmasından sorumlu olduğu göz önüne alındığında Fuse, düşük maliyetli, uyarlanabilir ve kullanımı kolay bir çözüm sunarak neredeyse her şirketle iş yapmanın mümkün olacağından emin. dijital ödemelerin ve kripto para birimlerinin kullanımını daha da ileriye taşıyacaktır.

Fuse Network CEO'su Mark Smargon şunları söyledi:

“Yaygın benimsemeyi sağlamak için, Ethereum veya başka herhangi bir blockchain yerine Visa, Mastercard ve Stripe gibi baskın oyuncularla rekabet etmeye odaklanmalıyız. Bu nedenle, işletmelerin finansın ademi merkeziyetçiliğinden katma değeri ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için tamamen birlikte çalışabilir ve açık kaynaklı tek noktadan bir mağaza oluşturduk."

Güç Doğrulayıcılar ve Operatörler

Ayrıca Smargon, Fuse vizyonunda Güç Doğrulayıcıları ve Operatörleri kavramını tanıtarak, bu yapının uzun vadeli geliştirmeyi nasıl sağlayabileceğini vurgularken aynı zamanda keşfedilmesi ve inşa edilmesi kolay merkezi olmayan, ölçeklenebilir Web3 iş altyapısı sağlar.

Ağ artık tüccarlar, operatörler ve doğrulayıcılar tarafından hizmet verilen üç seviyeye ayrılmıştır. Tüccarlar, tüketici katmanında Fuse teknoloji yığınını, özellikle de Charge platformunu kullanarak son müşterileri için Web3 uygulamaları oluşturur. Ücret soyutlama, bu durumda karmaşık blockchain süreçlerini ortadan kaldırmak ve tüketicilere Venmo veya Revolut gibi Web2 finansal uygulamalarıyla alışkın olduklarına benzer bir deneyim sağlamak için değerli bir araçtır.

Bunu başarmak için işlemler gerçekleştirilir ve ücretler son kullanıcılar yerine Operatörler tarafından ödenir. Bu, ticari katmandır ve nihayetinde sıradan Web3 ödemeleri yoluyla kripto kabulünü teşvik edecek katmandır.

Sigortaya göre Güç Doğrulayıcılar, yapbozun son bileşenidir. Düğüm altyapısı ve Oracles gibi işlevsel Web3 uygulamaları geliştirmek için operatörlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlarlar. Bu hizmetler, İşletmeciler tarafından müşterilerine yeniden satış yapmak ve böylece talep tarafını karşılamak için satın alınır.

Son olarak Smargon, 2023'ün ilk çeyreğinde Fuse 2.0 hakkında daha fazla bilgi yayınlayacak. Fuse, yeniden markalaşmayla bağlantılı olarak yeni bir Beyaz Kitap yayınladı . Merakla beklenen 2.0 Yol Haritası ve geliştirici topluluğu için tam teknik belgeler izlenecek şekilde ayarlanmıştır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.