Güncel

Futbolun dev iki takımı, ​​kripto ve metaverse için ortak başvuruda bulundu!

Futbol devleri Real Madrid ve Barcelona, ​​kripto ve metaverse için ortak bir ticari marka başvurusunda bulundu!

Futbolun dev iki takımı, ​​kripto ve metaverse için ortak başvuruda bulundu!

2022'nin ikinci çeyreğinde metaverse deflasyonu ve takas edilemeyen jetonların ( NFT'ler ) ticaret hacminin azalmasına rağmen, dünya çapındaki kuruluşlar, markalar ve ünlüler hala ilgili ticari markalara başvurmak için akın ediyor.

Futbolun dev iki takımı, ​​kripto ve metaverse için ortak başvuruda bulundu!

Real Madrid ve Barcelona, ​​kripto ve metaverse için ortak bir ticari marka başvurusunda bulundu! Haberi Twitter'da paylaşan metaverse ticari marka avukatı Mike Kondoudis'e bildirdi. Paylaşımda İspanyol futbol kulüpleri FC Barcelona ve Real Madrid CF'in bir kripto para birimi ve metaverse ticari marka başvurusunda bulunduğu belirtildi.

El Clásico rakipleri, sanal gerçeklik oyunları, indirilemeyen sanal giysiler, ayakkabı ve şapkalar, indirilebilir blok zinciri işlem yönetimi yazılımı, e-cüzdan yazılımı ve daha fazlasını kapsayan ticari markaları 5 Ağustos'ta açtı.

Metaverse'e diğer futbol gelişleri

Bu arada, bu iki futbol devi, tomurcuklanan alana ilk katılan futbul takımları değil elbette. Temmuz ayının başlarında, İngiliz futbol kulübü Crystal Palace, arması için NFT'leri, kripto para birimlerini, kripto borsalarını, sanal kıyafetleri, spor kıyafetlerini ve daha fazlasını kapsayan bir ticari marka başvurusunda bulundu.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.