G10 ve Karbon Fiber’den Üretilen En Lüks iPhone Kılıfı Türk'ler Tarafından Hazırlandı

Kickstarter'de başlayan yeni proje ile G10 ve Karbon Fiber üretimi telefon kılıfları tanıtıldı

G10 ve Karbon Fiber’den Üretilen En Lüks iPhone Kılıfı Türk'ler Tarafından Hazırlandı

Çok sayıda yaratıcı fikrin hayat kazandığı Kickstarter'da yeni bir proje daha hayata geçmek için ilk adımını attı. Linen Macarta kullanıcısı tarafından başlatılan proje ile G10 ve Karbon Fiber malzemelerden üretilen telefon kılıfları, hem pratik kullanım özellikleri hem de etkileyici tasarımlarıyla göz dolduruyor.

1454018856_g10-6.jpg

İlk bakışta şık tasarımıyla dikkat çeken bu kılıflar,hazırlandıkları maddeler sayesinde ultra dayanıklı ve buna rağmen hafif bir yapıya sahip olacak. G10 ve Karbon Fiber'in kullanıldığı kılıflar, çok katmanlı yapılarıyla darbelere karşı dirençli olacaklar ve esnek tasarımları sayesinde de farklı kullanım şemalarına uyumlu olacaklar.

1454019013_g10-2.jpg

Kickstarter'da yer alan bu telefon kılıfları zevke ve ihtiyaca göre de özelleştirilebilir bir yapıya sahip olacaklar ve kullanıcılar diledikleri takdirde bu kılıfları cüzdan olarak da kullanabilecek. Kılıfların en can alıcı noktalarından biri ise Elektromanyetik Radyasyon kesme özelliği oldu. Bu özellik sayesinde, kılıfın kapalı olduğu durumlarda telefon görüşmeleri sırasında kullanıcının maruz kalacağı radyasyon oranı indirgenmiş oluyor.

1454019327_g10-fr.jpg

Çok sayıda renk ve model çeşidiyle hemen hemen herkese hitap eden Linen Micarta G10 ve Karbon Fiber telefon kılıflarının projenin hayata geçmesinin ardından Mart 2016'da satışlarının başlanması bekleniyor. 

1454019563_g10-modeller.jpg

Bu sıradışı kılıf projesinin detaylarını ve son durumunu Kickstarter sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.