Güncel

Marvel evrenine Galactus mu geliyor?

Ortaya atılan iddialara göre Marvel'ın Thanos'tan sonra seçeceği kötü karakter Galactus olacak.

Marvel evrenine Galactus mu geliyor?

Bildiğiniz gibi Avengers 4 ile Marvel evreni tepe taklak olacak ve tamamıyla köklü değişikliklere gidecek. Eh haliyle insanların aklına da bu yeni düzene katılacak karakterler gelmiyor değil. Çizgi roman hayranlarından birinin bulduğu ipucu ise yeni evrene Galactus‘un geleceğini işaret ediyor. Nasıl mı? 

YouTube kullanıcısı Second Son, Guardians of the Galaxy filminde yer alan bir kareden bu teoriyi öne sürmüş durumda. Fimde kahramanlarımızın yolu güç taşı ve koleksiyoncu ile kesişiyordu. Koleksiyoncu bu sahnede Sonsuzluk Taşları‘na dair detaylardan bahsediyordu. O sırada yok olan bir gezegen ekrana yansıtılıyor. Hemen yanında ise mor, acı içinde bir surat görüyoruz bu sahnede.

Orada bulunan suratın Galactus'a ait olduğu iddia edilmekte. Çizgi romanlarda Taa gezegeninde yaşayan Galan gezegeniyle birlikte yok oluyor, daha sonra Galactus olarak yeniden doğuyordu. İşte Guardians of the Galaxy‘de gösterilen tam da bu an olabilir.

Eğer bu teori doğruysa Marvel’ın Thanos’tan sonra hedefinde Galactus var diyebiliriz. Hazır Fox ile olan anlaşma süreci de oldu olacak derken böylesine bir teorinin kaya değer olmadığını düşünmek istemeyiz. Ucundan Fantastic Four ekibini de görsek fena olmaz.

Marvel hayranlarının da yakından bildiği gibi Galactus ve pek çok karakterin sinema hakları Fox’a ait. Fakat Disney‘in Fox’u satın almasıyla bu problem rahatlıkla aşılacak. Bizler de rahatlıkla tekrardan tek bir evren içerisinde birçok yeni karaktere şahitlik edeceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.