Galatasaray bombayı patlattı! Dünyanın en büyük yıldızı için geri sayım başladı

Sosyal medyada dolaşan iddialar, taraftarları heyecanlandırdı. Buna göre Galatasaray, Paul Pogba’yı sağlık kontrollerinden geçirdi.

Galatasaray bombayı patlattı! Dünyanın en büyük yıldızı için geri sayım başladı

Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edebilecek bir kadro oluşturmaya çalışan Galatasaray’da gündem sekiz numara. Orta sahadaki alternatiflerden olan Berkan Kutlu ve Fredrik Midtsjö ile yollarını ayıran sarı kırmızılı ekipte bu bölgeye iki takviye birden yapılması bekleniyor. Bu transferlerden en az biri yıldız statüsünde olacakken diğeri rotasyonda kullanılabilecek bir oyuncu olacak.

Galatasaray Paul Pogba’yı sağlık kontrollerinden geçirdi!

Transfer döneminin bitmesine az bir süre kalan Galatasaray’lı yöneticiler de Avrupa’da temaslarını sıklaştırdı. Neredeyse her gün farklı bir isim yazılırken, taraftarlar da heyecanlı bir şekilde transferlerin gelmesini bekliyor. Gelen son iddialar ise yönetimin Juventus kulübünde forma giyen Paul Pogba’yı yurt dışında sağlık kontrollerinden geçirdiği yönünde. Ancak uzun süredir sakat olan 30 yaşındaki yıldız futbolcunun sağlık kontrollerinde bazı problemlerin ortaya çıktığı ve doktorların raporu doğrultusunda Galatasaray’ın bu transferden vazgeçtiği ifade edildi.

Paul Pogba bilindiği üzere uzun süredir sakatlığı sebebiyle sahalara çıkamıyordu. Bu sene de henüz Juventus formasıyla herhangi bir resmi müsabakaya çıkamayan Pogba’nın bireysel antrenmanları sürdürdüğü biliniyor. Geldiği gibi etki yapacak bir isim arayan yönetimin de tüm bu nedenleri gerekçe göstererek yldız ismin transferinden vazgeçtiği iddia edildi. Galatasaray’ın Pazartesi gününe kadar bir orta saha ve bir stoper takviyesi yapmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.