Güncel

Galatasaray'dan flaş Twitter açıklaması!

Galatasaray, Twitter yasağı ile ilgili açıklama yaptı.


Twitter’ın Türkiye’de erişimine engel uygulanması ile birlikte tüm dünya genelinin gündemine oturdu. Dev futbol takımı Galatasaray’da, Twitter'a gelen yasak hakkında açıklama yaptı.

Galatasaray yaptığı açıklamada, uygulamadan bir an önce dönülmesi gerektiğini söyledi ve sarı-kırmızılı camianın sosyal medyayı gündelik yaşamlarında sıklıkla kullandığını belirtti.

1395435163_fft104mm2441211.jpg

Galatasaray’ın Twitter yasağı ile ilgili yaptığı açıklama aşağıdaki gibi:

"Twitter Yasağı Üzerine;

Türkiye genelinde Twitter'a erişimin engellenmesiyle ilgili gelişmeleri, dört milyonun üzerinde Twitter kullanıcı ve takipçisi bulunan bir kulüp olarak üzüntüyle izliyoruz.

Twitter, kulübümüzle taraftarlarımız ve kamuoyu arasında iletişim aracı olmasının yanı sıra; her branştan yerli ve yabancı sporcularımızın da gündelik yaşamlarında çok sık kullandığı bir sosyal medya platformudur..

Galatasaray olarak, Türkiye'de olduğu gibi dünyada da eleştirilere yol açan bu uygulamadan kısa sürede geri dönülmesini umuyor ve bekliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü"

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.