Güncel

Galaxy S8'i iade edince VR kulaklık sizde kalıyor!

Samsung Galaxy S8'i ön sipariş vererek VR kulaklık hediye alanlar, üretim kusurlarından dolayı cihazı geri verdiğinde VR kulaklık kendisinde kalıyor.


Samsung Galaxy S8’i satışa sunduktan kısa bir süre sonra, birçok kullanıcı kendi telefonun ekranında kırmızı bir renk tonunu fark etmişti. Samsung, söz konusu sorunu düzeltecek bir yazılım güncellemesi sunarken oldukça hızlı davrandı ancak, bazı Galaxy S8 sahipleri telefonlarını geri göndermeyi ve geri ödeme istemeyi düşünüyor.

Kısa bir süre önce, Samsung Galaxy S8'in son zamanlarda kırmızı renk sorununu düzeltmesini alan bir kullanıcı, Samsung'u arayıp geri ödeme talebinde bulunduğunda, Galaxy S8'i ön sipariş verdiği sırada aldığı Samsung Gear VR kulaklık setini ücretsiz olarak onda kalabileceği söylendi. 

1493796965_samsung-galaxy-s8.jpg

Ayrıca, VR kulaklığının onda kalmasının geri ödemeyi etkilemeyeceğini ve ön sipariş aldığı Samsung Galaxy S8'yi iade ederken tam tutar alacağı belirtildi.

Samsung temsilcisi bu konuda çok açıktı ve muhtemelen diğer Galaxy S8 / S8+ sahipleri iadeleri talep ettikten sonra bu iade politikasını uygulayacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.