Galaxy Unpacked 2024 için dünya genelinde billboardlar yerleştirildi

Samsung'un Galaxy S24 lansmanı için hazırlıkları kapsamında, dünya genelinde dikkat çekici Galaxy Unpacked 2024 billboardları yerleştirildi.

Galaxy Unpacked 2024 için dünya genelinde billboardlar yerleştirildi

Samsung Galaxy S24'ün lansmanı yaklaşırken, Samsung'un pazarlama ekibi bu yeni amiral gemisi modelini tanıtmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Hem dijital hem de geleneksel pazarlama yöntemlerini kullanarak dikkat çekmeye çalışan Güney Koreli teknoloji devi, 2024'ün ilk "Galaxy Unpacked" etkinliği için küresel bir billboard kampanyası başlattı.

Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde, Bangkok'tan Londra'ya, New York'tan Seul'a ve Stockholm'den Varşova'ya kadar, Samsung'un "mobil yapay zekanın yeni çağı" temasını işleyen reklam panoları yerleştirildi. Bu panolarda, Galaxy S24'ün yapay zeka özelliklerini simgeleyen ve bir metal küpten yıldızlara dönüşen animasyonlar dikkat çekiyor.

Bu kampanyanın bir parçası olarak Seul, Milano ve Bangkok gibi şehirlerdeki billboardlardan muhteşem görüntüler de paylaşıldı. Samsung, bu reklam stratejisiyle teknoloji meraklılarından ziyade henüz Galaxy S24'ü duymamış potansiyel alıcıları hedef alıyor.

Galaxy Unpacked 2024 için dünya genelinde billboardlar yerleştirildi - Resim : 1

Galaxy Unpacked 2024 için dünya genelinde billboardlar yerleştirildi

Samsung Galaxy S24 serisinin beklenen özellikleri arasında, standart Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra modelleri yer alıyor. Standart modelin Exynos 2400 yonga setiyle, Galaxy S24 Plus'ın ise bazı bölgelerde Exynos 2400, diğer bölgelerde ise Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle gelmesi bekleniyor. Galaxy S24 Ultra modelinin ise dünya genelinde Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacağı tahmin ediliyor.

Galaxy S24 serisi, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama seçenekleriyle piyasaya sürülecek. Galaxy S24+'ın depolama kapasitesi 12 GB RAM + 512 GB olacakken, Galaxy S24 Ultra modelinde 12 GB RAM ile 256 GB, 512 GB ve 1 TB dahili depolama seçenekleri bulunacak. Ayrıca, Galaxy S24'ün bazı ülkelerde, Hindistan da dahil olmak üzere ön kayıtları şimdiden başlamış durumda.

Samsung Galaxy S24 serisinin renk seçenekleri arasında titanyum/gri, siyah, sarı ve menekşe renkleri yer alacak. Yakın zamanda sızan bilgiler ise Samsung Galaxy S24 Ultra'nın gerçek tasarımına dair ipuçları veriyor.