Güncel

Galaxy Z Roll işte böyle görünecek!

Katlanır telefon pazarının büyük bir kısmını elinde bulunduran Samsung, şimdi de Galaxy Z Roll adında yeni bir cihaz çıkarmaya hazırlanıyor gibi duruyor.

Galaxy Z Roll işte böyle görünecek!

Samsung'un yakın zamanda almış olduğu patent ile Galaxy Z Roll'un görüntüsü hakkında bazı bilgilere sahip olduk. Patenti yeni alınan bu cihazın Galaxy Z Roll ya da Galaxy Z Slide ismi ile piyasaya çıkması bekleniyor.

LetsGoDigital'in bir raporuna göre, Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Kasım 2020'de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) patent başvurusunda bulundu. Samsung'un bu başvurusu bu ayın başlarında kabul edildi. Bu başvurunun görsellerinde genişleyen bir ekrana sahip sürgülü bir akıllı telefon sergileniyor. Kompakt formunda, sözde Galaxy Z Roll'un ön tarafında ekrana gömülü bir kamerası ve arkada üçlü kamera ile geleneksel bir akıllı telefonu andırıyor. Galaxy Z Roll'un ekranına gömülü bir parmak izi sensörü bulunuyor.

Ne yazık ki, Samsung'un gerçekten böyle bir cihaz üzerinde çalışıp çalışmadığı kesin olarak bilinmiyor. Ancak patentteki detayların derecesine bakıldığında bu, Galaxy Z Roll'un ne olabileceğine dair prototip tasarımlardan biri olabilir. Ancak, bu sadece bir spekülasyon, bu yüzden bu cihazla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için yeni raporları beklememiz gerekecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce katlanır telefonlar alışılmış akıllı telefonların yerini alabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşırsanız seviniriz.

Yorumlar
cemil
Güncelleme diye gelen 3-5 ikon için bu kadar yakınanları anlamıyorum. Öyle ya da böyle güvenlik güncellemelerini alan ve stabil çalışan bir cihaz bence yeterli.
Cevapla
Dohan
5 yıl lazım enaz güncelleme önemli
Cevapla
Misafir
Sonucta 2 büyük güncelleme alıyor sonra çöp
Cevapla
Misafir
Belli ki son zamanlarda teknoloji haberlerini takip etmiyorsun, etsen Samsung'un s10'dan sonraki bütün amirql gemisi modellerde en az 3 büyük güncelleme alacağını bilirdin gral
Dohan
Kablosuz hızlı şarz yakışır port girişi kalksın
Cevapla
Dohan
Neden olmasın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.