Güncel

Game Of Thrones 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Son yılların en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones dizisinin 6


Son yılların en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones dizisinin 6. sezon fragmanı yayınlandı. Bütün dünyada büyük heyecanla izlenen dizinin 6. sezonu da diğer sezonlarda olduğu gibi büyük bir merakla bekleniyor.

1449263938_game-of-thrones-6.-sezon-fragmani-yayinlandi.jpg

Game Of Thrones 6. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda HBO tarafından #GoTSeason6 ve #GameOfThrone etiketleri ile Jon Snow görseli yayınlanmıştı.  Bu defa ise 1 dakikanın altında hazırlanan bir video ile Game of Thrones 6. sezon fragmanı yayınlanmış oldu. Yayınlanan fragman yeni bölümde olacaklar yerine önceki olayların küçük bir hatırlatması niteliği taşıyor.

Fragmandaki görüntüler karakterlerin ölümlerini gösteriyor. Videonun başında karşımıza Jon Snow çıkıyor ve muhtemelen dizinin takipçilerinin kafasında "neden" sorusunu ortaya çıkartacaktır. Jon Snow'un hem videoda görünmesi hem de HBO tarafından yayınlanan görsel ile 5. sezonun sonunda gerçekten ölmediği iddialarını ortaya çıkartıyor. 

Videonun Bran Stark'ın "Neler olacağına dair en ufak fikirleri yok" cümlesi de 6. sezonun büyük bir sürprize ev sahipliği yapacağının işareti. Game of Thrones 6. sezonunun Nisan 2016'da yayına girmesi bekleniyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.