Güncel

Game of Thrones fragmanı hakkında şok açıklama!

Geçtiğimiz günler yayınlanan Game of Thrones tanıtımının dizideki olaylarla ilgisi olmadığı ortaya çıktı İşte detaylar!

Game of Thrones fragmanı hakkında şok açıklama!

Geçtiğimiz hafta, Game of Thrones'un sekizinci final sezonunun tanıtım videosu yayınlamıştı. Winterfell’de yürürken görülen Jon, Sansa ve Arya’nın ölen Starks’ların heykellerinin arasından geçerken görüyorduk. En sonunda kendi heykelleri ile karşılaşan Jon, Sansa ve Arya'nın ölümlerinin kaçınılmaz olduğunu işaret ediliyordu. 

Game of Thrones fragmanı hakkında şok açıklama!

Dizinin hayranları, her kareyi tek tek inceleyerek teoriler üretti. Bran'ın Stark Ailesi ile birlikte olmaması onu teorilerin merkezine oturttu. Bran’ın ailenin 3 üyesine gelecekten bir görü paylaştığı tezi büyük bir çoğunluk tarafından kabul gördü. 

Ancak Sophie Turner'ın geçtiğimiz günlerde diziyle ilgili yaptığı “Sır tutma konusunda çok kötüyüm. Sanırım insanlar artık bana bir şey anlatmayacak, çünkü tutamayacağımı biliyorlar” sözleri Game of Thrones hayranlarını harekete geçirdi.

Sophie Turner’ın Ekim 2018’de New York'taki açıklamalarını bulan dizi hayranları fragmanın sadece tanıtım için çekildiğini ortaya çıkardı. Turner’ın Comic Con’daki açıklaması şu şekildeydi: 

“Sekizinci sezonla ilgili bir tanıtım çektik ve… Bunu söyleyebilir miyim bilmiyorum. Aslında hayır söyleyemem. Ama görüntülerin seriyle hiçbir alakası yoktu sadece tanıtım videosuydu. Sansa’nın devasa heykelinin önünde duruyordum. Aslında onu alıp evimin bahçesine koymak isterdim ama Belfast’tan New York’a kargolatamadım."

Böylece Game of Thrones 8. sezon için yayınlanan ilk tanıtımın dizide yaşanan olaylarla ilgili olmadığı orta çıktı. Dizinin yeni sezonu 14 Nisan 2019'da izleyiciyle buluşacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.