Güncel

Christopher Nolan’ın yeni filmi Batman mi olacak?

Sevilen yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi vizyon tarihine kavuştu. İşte detaylar!

Christopher Nolan’ın yeni filmi Batman mi olacak?

1998 yılında başladığı yönetmenlik kariyerine Kara Şövalye, Başlangıç ve Yıldızlararası gibi unutulmaz filmler sığdıran ve son olarak 2017 yılında Dunkirk ile sinema salonlarını şenlendiren beş Oscar adayı sevilen yönetmen Christopher Nolan’ın yeni filmi vizyon tarihini aldı.

Christopher Nolan’ın yeni filmi Batman mi olacak?

Hakkında henüz hiçbir şey açıklanmayan filmin 17 Temmuz 2020 tarihinde vizyona gireceği duyuruldu.

İsmi, türü, konusu veya oyuncu kadrosu bilinmeyen filmle ilgili açıklanan tek şey, filmin IMAX formatında vizyona gireceği oldu. Nolan’ın son filmi Dunkirk de yönetmenin birçok filmi gibi IMAX olarak gösterime girmiş ve 100 milyon dolarlık bütçesine karşılık tüm dünyada 526 milyon dolar gişe hasılatı ederek büyük bir başarıya imza atmıştı.

Yönetmenin 10 filminin 4.7 milyar doların üstünde gişe hasılatı bulunuyor. Merakla beklenen yeni Christopher Nolan filminin gişedeki rakipleri şimdilik sadece, iki filmiyle 463 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Sünger Bob Kare Pantolon serisinin devam halkası It's a Wonderful Sponge ve aynı isimli animasyon dizisinin beyaz perde macerası Bob’s Burgers olacakmış gibi görünüyor.

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında? Yeni bir Batman filmi yolda olabilir mi? Warner Bros ile beraber çalışması bu dedikoduları iyice güçlendiriyor.

Yorumlar
Cigu
Benim şahsi görüşüm nolanın yeni filminin batman olması düşük bi ihtimal.Benim favorim interstellar 2 olması.
Cevapla
Süleymanakyol
İnterdtellar 2 mi??????????? Batman defterini zaten kapadı heyecan yaratmak amaçlı bir haber ne olursa olsun efsane olacak
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.