Game of Thrones'taki Starbucks bardağı alay konusu oldu!

Game of Thrones dizisinin dün gece yayımlanan bölümünde kahve zinciri Starbucks'a ait bir kağıt bardak görüldü. Olayın üstüne Twitter adeta kırıldı.

Game of Thrones'taki Starbucks bardağı alay konusu oldu!

Bütün dünyanın heyecanla izlediği Game of Thrones dizisinin son bölümü büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Tartışmanın sebebi de yeni bölümde yaşananlardan ziyade unutulan bir kahve bardağıydı.

Game of Thrones'taki Starbucks bardağı alay konusu oldu!

Zira dizinin son bölümünde Daenerys Targaryen karakterinin önünde bir Starbucks bardağı alenen gözüküyor. Yeşilçam'ın dönem filmlerinde gördüğümüz bu ufak detay sosyal medyada gündem oldu. 

Game of Thrones'taki Starbucks bardağı alay konusu oldu! - Resim : 1

The Last of the Starks isimli bölümde ejderhalarıyla adından söz ettiren Daenerys Targaryen karakterinin oturduğu masada unutulan kahve bardağı adeta Twitter'da alay konusu oldu. Konu hakkında birçok kullanıcı çeşitli capsler hazırlayarak sosyal medyayı birbirine kattı. 

Dizi yetkilileri konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, sosyal medya kullanıcıları bu hatanın keyfini sürdü. Peki ya bu hata sizin dikkatinizi çekti mi diziyi izlerken? Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.