Güncel

Gamescom etkinlik tarihi belli oldu

Her yıl Almanya'da gerçekleşen Gamescom etkiliğinin detayları belli oldu.

Gamescom etkinlik tarihi belli oldu

Her sene Almanya’nın Köln şehrinde 284.000 metrekarelik alana yayılmış etkinlik alanı Koelnmesse’de düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom, bu yıl 17-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’nin bu yıl partner ülke olarak onurlandırıldığı fuara sadece oyunseverler değil oyun yapımcıları, oyun sektöründe yer alan profesyoneller ve yatırımcılar da katılıyor.

 

Bu sene ülkemizden katılmak isteyen geliştiricileri ise büyük fırsatlar beklemekte. Fuara Türkiye Ticari heyeti ile birlikte katılacaklar, özel indirimli fiyatlardan yararlanabilecek ve sektörün en önemli etkinliklerinden biri olan Gamescom 2016’da yer alabilecekler. Heyetle katılım ücretine uçak, otel (16-21 Ağustos), fuar girişi, Türkiye standı toplantı alanı kullanımı, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dâhil olacak. Bu fırsattan şirket başına 2 kişi faydalanabiliyor.

1463144251_gamescom-2.jpg

Ayrıca firmalar ekstra ücret karşılığında Gamescom firma rehberine katılımcı firma (exhibitor) olarak kayıtlarını yaptırabilecekler. Son olarak Gamescom 2016’da stant açmak isteyen şirketleri de avantajlar ve indirimli fiyatlar bekliyor. Stant satın almak için Türkiye Ticari Heyetine katılmak veya Türkiye Ticari Heyetine katılmak için stant açmak zorunluluğu bulunmadığını hatırlatalım.

 Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.