Güncel

Gangnam Style şovunuz size iPhone 5 kazandıracak!

PSY rüzgarı esmeye devam ediyor!

Gangnam Style şovunuz size iPhone 5 kazandıracak!

Son zamanların yeni fenomeni PSY ve müthiş hit ve rekor toplayan Gangnam Style şarkısı günden güne büyümeye devam ediyor. Sadece müzik dünyasını değil bütün dünyayı ve sektörleri etkilemeyi kısa süre içerisinde başardı. Sanatçı şöhret basamaklarını bir bir tırmanırken, Gangnam Style adlı yeni dans stili yarışmalara, TV'lere, kliplere konu olmaya çoktan başladı bile. Bu yarışmaların birisi de milyonlarca kullanıcısı olan Fizy'den geldi.

1349949450_aaa.jpg
%100 Türk, milyonlarca dinleyicisi ile trendleri belirleyen öncü müzik ve video arama motoru fizy yine bir ilki gerçekleştiriyor. 9.10.2012 tarihi itibarıyla Gangnam Style dansederken hayatınızda unutamayacağınız  eğlenceli anlar yaşamanız amacıyla fizy’nin sizler için tasarladığı bu güzel yarışmanın jürisi yine sizler olacaksınız.

1349949492_psy-gangnam-style.jpeg
Yarışmanın değerlendirme kriteri “en fazla like’ı almak ” olduğundan hem yarışmaya katılıp hem de arkadaşlarınızı like’larınızla destekleyebileceksiniz. Yarışma sonucu kazanan bir adet iPhone 5 ile ödüllendirilirken, ilk 10’a girmeyi başaranlar 1 yıllık  premium servis üyeliği ve katılan herkes 1 aylık premium servis üyeliği   kazanacak.

Haydi hemen https://www.facebook.com/fizygangnamstyle tıklayın ve videonuzu yükleyin!

Tam tamına 429 miyonun üstünde izlenme ve rekor beğeni alan o klibi buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.