Güncel

Gazını kavanozlayıp satan kadın hastanelik oldu

Çıkardığı gazı kavanozlayıp satışa sunan kadın mevcut talebe yetişemeyince hastanelik oldu. Söz konusu kadın bu yolla çok ciddi para kazanıyordu.

Gazını kavanozlayıp satan kadın hastanelik oldu

Sosyal medya gerçekten ilginç bir yer. Bunu yaşanan her gelişmede bir kere daha görüyoruz. Tekrar eşi benzeri görülmemiş bir olay karşımıza çıktı. Gazını kavonozlayıp satan bir fenomen talebe yetişemeyince hastanelik oldu.

Çıkardığı gazı kavanozlayıp satan sosyal medya fenomeni haftada 70 bin dolar kazanıyordu. Talep o derece arttı ki, gaz çıkarmaya çalışırken göğsü sıkışan kadın hastanelik oldu.

Gazını kavanozlayıp satan kadın hastanelik oldu

gaz

Amerika'da yaşayan Stephanie Matto bu yolla deli gibi para kazanıyor. Açıkçası bu kazancın ne kadar haklı olduğu belli değil. Gazını kavanozlayıp satan kadın bu yolla inanılmaz paralar kazanıyor. Talep ise o kadar yüksek ki genç kadın bu talebe yetişmeye çalışırken hastanelik oldu.

Sosyal medya kullanıcılarının da konuyla ilgili yorumları var. Bazıları kadına "bu kadarı da olmaz" derken bazıları genç kadını oldukça zeki buluyor. Açıkçası haftada 70 bin dolar kazanmanın bazı insanlar için bu kadar kolay olması ilgi çekici. Para kazanmak için bu kadar değişik yollara başvurmaya gerek var mı bu da tartışılır. 

Ancak sosyal medya gün geçtikçe bu yöne evriliyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde OnlyFans hesabı üzerinden 22 bin dolar kazanan bir Türk kızı da gündeme gelmişti. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize konuyla ilgili fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
DARK SCANNER☠️
Bu dünyada enayiler olmazsa uyanıklar geçinemez Allah hım sen insanlara akıl fikir ver ıslah eyle amin !
Cevapla
SananeEllif
Hayır gazi alan napıyor diye sorucam cevapdan korkuyorum Bitane akıllı yok elif
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.