Güncel

Gearbest'ten Black Friday indirimleri

Black Friday nedeniyle gerçekleşen teknoloji ürünü indirimlerinden siz de faydalanın. Black Friday indirimli ürünleri nereden alınır?

Gearbest'ten Black Friday indirimleri

Muhtemelen her yıl sonuna doğru, Black Friday adını sıkça duyuyorsunuzdur.  Black Friday, ABD'de, Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe deniyor.

Bu günlerde mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar. Ayrıca mağazalar, beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday resmi bir tatil sayılmaz. Kanada ve İngiltere'de de Black Friday günü gerçekleşiyor.  Amazon gibi internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yapıyorlar. Son yedi yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin kârları sürekli artmıştır.

1479819767_black-friday.jpg

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedildi. Bu ismin verilmesine ise Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar neden oldu. Bu zorluklar son yıllarda, hem insanlar hem de mağazalar tarafından olumlu şekilde karşılanmaktadır. Ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açıyorlar.

Türkiye’de Black Friday kutlanmıyor ancak, bu günler indirimli teknoloji cihazları almak için büyük bir fırsat. Eğer Black Friday nedeniyle indirimli ürünleri nereden alacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

http://www.gearbest.com/promotion-cool-consumer-electronics-sale-special-513.html#lkid=10221699

http://www.gearbest.com/promotion-summer-pc-gear-special-530.html#lkid=10221701

http://www.gearbest.com/m-promotion-active-263.html#lkid=10221646

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.