Güncel

Geçmiş veriler, Bitcoin'in ters dönüş belirtileri gösterdiğini işaret ediyor!

Geçmiş veriler, Bitcoin'in yakın zaman içinde ters, yani yukarı dönüş belirtileri gösterdiğini işaret ediyor!

Geçmiş veriler, Bitcoin'in ters dönüş belirtileri gösterdiğini işaret ediyor!

Bitcoin'in son piyasa düzeltmesini bir kenara bırakmaya çalışmasıyla birlikte, varlık potansiyel olarak bir yükseliş momentumunun oluşumunu tamamladığı için tarihsel veriler yakın bir yukarı dönüşe işaret ediyor.

 Geçmiş veriler, Bitcoin'in ters dönüş belirtileri gösterdiğini gösteriyor!

Şu anda Bitcoin, kripto para zincirleme analiz platformu Sentiment tarafından sağlanan verilere göre, varlığın değer düşüşünden sonra ticaret hacminde bir artış kaydettiği geçen yıl tanık olunan ticaret hareketini kopyalıyor. 

Bu tür ticaret hacmi düşüşü, perakendeci yatırımcıların ilgisinin azalmasıyla birlikte boğalar için çekici göründü ve olası bir yukarı dönüşe işaret etti.

Bitcoin, yıla yüksek volatilite altında başlasa da, varlık 42.000 doların altında bir dizi düşüş ve yükseliş fiyat hareketi oluşturmayı başardı ve bu da genişleyen bir düşen takoz (veya azalan genişleyen bir takoz) oluşmasına neden oldu.

Popüler kripto YouTuber Crypto Zombie, varlığın dört saatlik grafiğine göre Bitcoin'in şu anda genişleyen düşen kama altında olduğuna dikkat çekiyor. Tarihsel olarak, pozisyon, mevcut kritik hedef olan 42.000 $ ile yüksek seviyeleri yeniden test etmeye başlamadan önce son bir kısmî düşüş oluşturuyor.

Genişleyen alt kamayı vurgulayan Bitcoin dört saatlik grafik. Kaynak: Kripto Zombi

Seviye kırılırsa, boğa piyasası muhtemelen eskisinden daha fazla ivme kazanacaktır.

Bitcoin fiyatı şu anda azalan bir genişleyen kamada (4 saatlik bir fiyat grafiğinde) ile Crypto Zombie, tarihsel olarak bu tür senaryoların bir patlama ile sonuçlandığını belirtiyor. Bitcoin'in en son genişleyen düşen kamayı oluşturmaya başladığı noktaya dayanarak, düşüş ve yükseliş yörüngesi, Bitcoin'in potansiyel olarak 52.000 $ civarında işlem görmesiyle sonuçlanabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.