Güncel

Genç mezunlar sektör yöneticileriyle kep attı!

Geleceğin iş adamları ve yöneticileri, deneyimli sektör temsilcileriyle mezuniyet coşkularını paylaştı.


Yıl içerisinde mimar ve mühendis öğrencilerin sınıflarını paylaşan yapı sektörünün hem öğrencisi hem öğretmeni olan ASPEN, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü öğrencilerinin mezuniyet heyecanına ortak oldu.

Mezuniyet töreninde, sektör profesyonelleri tecrübe ve deneyimlerini anlattı, kendi öğrencilik yıllarına ait anılarını paylaştı. İşletme İktisadi Enstitüsü'nün önceki dönem mezunlarından olan ASPEN Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yılmaz: "23 yıllık deneyimi gençlerle paylaşmak, dokunulabilir,  ulaşılabilir olmak, sektör bilgisini, birikimini gençlere aktarmak bizim için çok önemlidir. Güçlü bir Türkiye için, güçlü ve donanımlı gençlere ihtiyaç vardır.

1341916110_cemalyilmazkonusma.jpg

Türkiye'nin genç nüfusunun önemine dikkat çekmek ve gençliğin enerjisini doğru ve faydalı alanlara yönlendirmek tüm yetişkinlerin sorumluluğudur. Üniversite bittikten sonra, öğrenmeye devam ederek kurduğumuz firmamızı, büyütmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Bugün burada onur konuğu olarak bulunmak, bizim için gurur kaynağıdır"  dedi. Ana sponsor olan ASPEN'nin Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yılmaz, törene onur konuğu olarak katıldı ve kendisine teşekkür plaketi verildi.İşletme İktisadi Enstitüsü mezunlarına diplomaları bölüm akademisyenleri tarafından verilirken duygulu anlar yaşandı. Diplomasını alan gençler hocalarıyla ve profesyonellerle birlikte keplerini havaya attı.

1341916226_cemalyilmazplaket.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.