Gerçek UFO görüntüleri görenleri şok etti! İşte o video

Açık denizde görülen gerçek UFO görüntüleri görenleri şok etti. İşte detaylar.

Gerçek UFO görüntüleri görenleri şok etti! İşte o video

Yıllardır UFO görüntüleri ve söylentileri internette dönüp duruyor. UFO gördüğünü iddia eden insanlar hatta uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia edenler bile var. Bu görüntülere şimdi bir yenisi daha eklendi. 

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede gündeme oturdu. İspanya'da çekildiği tahmin edilen görüntülerde gerçek UFO görselleri yakalandı.

Gerçek UFO görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu

Geçtiğimiz günlerde Amerikalı ünlü şarkıcı Demi Lovato da UFO gördüğünü iddia etmişti. "Yıldızları izliyorduk ve bu protokolü iletişim kurduğunuz noktada gerçekleştirmeye çalıştık; sonra birdenbire gökyüzünde, tam üstümüzde bir şey belirdi." ifadelerini kullanan şarkıcı daha önce de uzaylılarla farklı deneyimler yaşadığını iddia ediyor. Uzaylılarla yaşadığı bu deneyimlerden korkmayıp aksine sevgi dolu deneyimler olduğunu iddia eden şarkıcı bu konuda ısrarcı görünüyor.

Şimdi ise farklı bir video sosyal medyanın gündemine oturdu. Gerçek UFO görüntüleri olarak paylaşılan videoda açık denizde gökyüzünde hızla uçan cisimler göze çarpıyor. Sosyal medyanın gündemine oturan video hakkında yorumlar da gecikmedi. Bazıları videonun kalitesinin kötülüğünden bahsederek videonun aslında eski olduğunu iddia etti. 

Ufo(unidentified flying object) kelime anlamı olarak tanımlanamayan uçan cisim/nesne manasına geliyor. Dolayısıyla havada uçan ve ne olduğu anlaşılmayan her şey UFO kategorisine giriyor. Söz konusu videoyu bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Siz video hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.