Gerçekçi tamamen çerçevesiz Google tablet!

Teknoloji devi Google yeni tasarımı ile tablet sektöründe adından söz ettireceğe benziyor. Tasarım harikası Google Tablet!

Gerçekçi tamamen çerçevesiz Google tablet!

En son Google tabletleri başarılı olarak adlandırılamıyordu, ancak görünüşe göre, arama devi hala bu cihaz kategorisini tamamen atmayı düşünmüyor. Amerikan şirketinin en son patentlerinden biri, tamamen çerçevesiz ekranlı bir tableti tanımlıyor.

Patent sadece cihazın tasarımını barındırıyor, bu nedenle teknik özellikleri veya belgelerdeki diğer özellikler hakkında bir şey söylemek için henüz erken.

İşte Google Çerçevesiz Müthiş Görünümlü Tablet!

Gerçekçi tamamen çerçevesiz Google tablet! - Resim : 1

Sunulan resimler, ön kısmı tamamen ekran tarafından işgal edilen bir tableti tasvir ediyor. Arka tarafında ortasında bir bölge özel bir bölme belirlenmiş, ancak amacı açıklanmamış.

Edinilen bilgilere göre söz konusu Google tablet tasarımcılarının, böyle bir tabletin gerçekte nasıl görünebileceğini hayal ettikleri ve ortak noktada karar kıldıkları bildiriliyor. Bir selfie kamerası, bir şarj konektörü ve stereo hoparlörler için bir yuva gibi kendi ayarlamalarından bazılarını yaparak cihazın prototipini oluşturmuşlar.

Son zamanlarda, giderek daha fazla üretici Android tabletleri piyasaya sürüyor ve bu pazarı canlandırıyor. Yakın gelecekte, yeni bir görsel sunum ile bu ürünü Google’ın tanıtması bekleniyor.