Güncel

Gerçekçi tamamen çerçevesiz Google tablet!

Teknoloji devi Google yeni tasarımı ile tablet sektöründe adından söz ettireceğe benziyor. Tasarım harikası Google Tablet!

Gerçekçi tamamen çerçevesiz Google tablet!

En son Google tabletleri başarılı olarak adlandırılamıyordu, ancak görünüşe göre, arama devi hala bu cihaz kategorisini tamamen atmayı düşünmüyor. Amerikan şirketinin en son patentlerinden biri, tamamen çerçevesiz ekranlı bir tableti tanımlıyor.

Patent sadece cihazın tasarımını barındırıyor, bu nedenle teknik özellikleri veya belgelerdeki diğer özellikler hakkında bir şey söylemek için henüz erken.

İşte Google Çerçevesiz Müthiş Görünümlü Tablet!

Sunulan resimler, ön kısmı tamamen ekran tarafından işgal edilen bir tableti tasvir ediyor. Arka tarafında ortasında bir bölge özel bir bölme belirlenmiş, ancak amacı açıklanmamış.

Edinilen bilgilere göre söz konusu Google tablet tasarımcılarının, böyle bir tabletin gerçekte nasıl görünebileceğini hayal ettikleri ve ortak noktada karar kıldıkları bildiriliyor. Bir selfie kamerası, bir şarj konektörü ve stereo hoparlörler için bir yuva gibi kendi ayarlamalarından bazılarını yaparak cihazın prototipini oluşturmuşlar.

Son zamanlarda, giderek daha fazla üretici Android tabletleri piyasaya sürüyor ve bu pazarı canlandırıyor. Yakın gelecekte, yeni bir görsel sunum ile bu ürünü Google’ın tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Mmet
Mutlaka tutarken elin dokunur ekrana kullanımı zor olur bence.
Cevapla
Ahmet
Çerçevesiz telefonlar çıktığında da aynı şeyi söylediler.
memeterks
klasik Türk kafası.
Erdem
Onu yazılımla çözüyorlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.