Güncel

Getir sipariş almayı durdurdu!

Son zamanlarda iyice popüler olan sipariş uygulaması Getir sipariş almayı durdurdu! Açıklama, Getir yetkilileri tarafından Twitter üzerinden yapıldı.

Getir sipariş almayı durdurdu!

Neredeyse tüm dünyaya yayılan koronavirüs, ülkemizde de etki alanını giderek arttırıyor. Özellikle ABD’de yıkıcı etkisini hissettiren koronavirüs, can almaya devam ediyor. Türkiye de salgın ile mücadelede gerekli enstrümanları kullanmaya son derece kararlı. Son iki haftalık zaman dilimi içerisinde birçok tedbiri hayata geçiren ülkemizde hatırlanacağı üzere dün de gece yarısından itibaren geçerli olmak şartı ile bir sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti.

Getir sipariş almayı durdurdu!

Bahsi geçen sokağa çıkma yasağı, yalnızca hafta sonunu kapsasa bile insanlar panik halinde alış veriş çılgınlığına başlamıştı. Yurdun dört bir tarafından gelen izdiham manzaralarının ardından sokağa çıkma yasağı gece yarısından itibaren başladı ve şu anda da titizlikle uygulanmaya devam ediliyor. Yasaktan etkilenmeyen gruplardan birisi olan dağıtım şirketleri ise gelen yoğun taleplere cevap verme gayreti gösteriyor.

Ancak bu dağıtım şirketlerinden birisi olan Getir, şok bir açıklama yayınladı! Getir yetkilileri tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada  “Bugün saat 13:00 itibarıyla sipariş almayı durdurduk. 14.00 itibarıyla depolarımızı kapatıyoruz. Pazartesi sabahı görüşmek üzere.” denildi.

Yorumlar
cuqelin
ufuk abi, eda ablanın telefonunu yazzsana bana çok seviyoruz edoşu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.